جامعه

آزادراه تهران شمال همچنان مسدود خواهد ماند


خبرگزاری میزان_ سرهنگ نوراله خادم، رییس پلیس راه تهران بزرگ ضمن اعلام این که انسداد قطعه یک آزادراه تهران شمال تمدید شده است، گفت: آزادراه تهران شمال پیش از این به منظور انجام عملیات کارگاهی، ریزش‌برداری و پاکسازی مسیر تا ساعت ۲۴ روز سوم آبان مسدود شده و بنا بود تا از روز چهارم آبان ماه بازگشایی شود.

وی در ادامه همچنین با اعلام این که بازگشایی دوباره این آزادراه با تاخیر انجام خواهد شد، افزود: ظبق آنچه شرکت آزاد راه تهران – شمال اعلام کرده است با توجه به آنکه احتمال سقوط مجدد قطعه سنگی در محل انفجار قبلی وجود داشته و بخش‌هایی از این محور به طور کامل ایمن سازی نشده است، لذا این محور فعلا و تا اطلاع بعدی بازگشایی نخواهد شد.

رییس پلیس راه تهران بزرگ ضمن تاکید بر اینکه بازگشایی آزادراه تا زمان تامین صددرصدی ایمنی در این محور انجام نخواهد شد، گفت: رانندگان و مسافران برای سفر به استان‌های شمالی می‌توانند از جاده چالوس و دیگر محور‌های منتهی به شمال تردد کنند.

وی همچنین از رانندگان و مسافران خواست که با توجه به شرایط جوی حتما قبلا از سفر از وضعیت جوی راه‌ها اطمینان حاصل کرده و تجهیزات گرمایشی و زمستانی خودروی خود را نیز کنترل کنند.

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا