ورزش

آغاز دعوای کی‌روش و برانکو؛ بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی چاق می‌شوند!


پرسپولیس ۶ بازیکن در در اردوی تیم ملی داشت که بسیاری از آنها در تیم کارلوس کی روش نقش کلیدی داشتند. کی روش در دبی فقط می‌خواست از نظر بدنی روی شاگردانش کار کند و اصلا قرار نبود تیم ملی آن‌جا بازی تدارکاتی انجام بدهد. از طرفی پرسپولیس که توسط برانکو هدایت می‌شد، درگیر لیگ قهرمانان آسیا بود و بازی‌های بسیار حساسی را در پیش داشت. برانکو می‌گفت حالا که تیم ملی بازی تدارکاتی ندارد، بهتر از کی روش شش بازیکن ملی پوش را در اختیار ما قرار بدهد چرا که به هر حال پرسپولیس هم نماینده ایران است و باید بازی‌های مهمی را در آسیا انجام بدهد اما کارلوس کی‌روش تحت هیچ شرایطی زیر بار نمی‌رفت و می‌گفت من حتماً باید تمام نفرات حاضر در اردوی دبی همراه داشته باشم و روی شرایط بدنی آنها کار کنم. ما باید در جام جهانی با بزرگترین ستاره‌های فوتبال دنیا بجنگیم و من نمی‌توانم به تمریناتی که بازیکنان در تیم‌های باشگاهی خود انجام می‌دهند بسنده کنم.

خلاصه درگیری طرفین بالا گرفت و کی‌روش از الفاظ نسبتاً تندی در مورد سرمربی وقت پرسپولیس استفاده کرد.در آن سو برانکو هم در مقام پاسخگویی برآمد و در مصاحبه ای که کلی سر و صدا کرد، گفت: کارلوس کی روش فقط به خودش و منافع شخصی فکر می‌کند.او بازیکنان آماده را از ما تحویل می‌گیرد و در اردوی تیم ملی این بازیکنان چاق می‌شوند و وقتی به پرسپولیس برمی‌گردند کیلوهای اضافه زیادی دارند.

ما بازیکنان خود را در بهترین شرایط و حالت تحویل تیم ملی می‌دهیم و در بدترین شکل ممکن آنها را از یک مربی خودخواه و مغرور به نام کارلوس کی روش پس می‌گیریم. من نمی‌دانم چه کسی باید جلوی این مربی مغرور را بگیرد اما ما به بازیکنان خود در پرسپولیس و لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرم داریم. کارلوس کی روش وقتی حرف‌های برانکو را شنید بیشتر لج کرد و دستور داد هر ۶ بازیکن ملی پوش پرسپولیس به فرودگاه بروند و با اولین پرواز به تهران برگردند تا پرسپولیسی‌ها را در آسیا همراهی کنند.

در واقع او هر شش بازیکن پرسپولیس در تیم ملی را خط زد تا شرایط روحی آنها خراب شود. بازیکنان هم می‌گفتند ما نباید قربانی دعوای کی‌روش و برانکو شویم چون هم دوست داریم تیم ملی کشورمان را همراهی کنیم و هم برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم.
در نهایت دعوای کی روش و برانکو تبدیل به یک دوگانه پر سر و صدا شد و از آنجا بود که بسیاری از هواداران پرسپولیس علیه کی روش موضع گرفتند و در آن سو استقلالی‌ها به حمایت از این مربی پرتغالی پرداختند.

بیشتر بخوانید:

258 258


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا