ورزش

آمادگی ورزشگاه شهدای گمنام برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، در همین راستا، شهرداران مناطق ۱۸ و ۱۹ و مدیران باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه شهدای گمنام، از شرایط این مجموعه که در اختیار پرسپولیس قرارگرفته است، بازدید کردند تا کلید بهسازی و تجهیز برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس روشن شود.

طی این بازدید که علی توکلی شهردار منطقه ۱۹، جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه، سیدمحمد فیاض عضو هیأت مدیره باشگاه و شهردار منطقه ۱۸، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هماهنگی‌های لازم برای بهره‌وری مناسب از این باشگاه، ارتقا امکانات، بازسازی و بهسازی بخش‌های مختلف آن صورت گرفت.

بر اساس این گزارش اقدامات عمرانی باشگاه شهدای گمنام بزودی و همزمان با حضور تیم فوتبال پرسپولیس ایران در هند و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز خواهد شد تا این مجموعه بعد از آماده‌سازی برای فصل پیش‌روی رقابت‌های فوتبال پایه تهران در اختیار آکادمی فوتبال پرسپولیس قرار گرفته و محل برگزاری تمرینات، بازی‌ها و استعدادهای فوتبال باشد.

بازسازی و تجهیز ورزشگاه شهدای گمنام گامی مهم برای تبدیل این مجموعه به کمپ و مرکز تیم‌های پایه و توسعه فوتبال و نیز به عنوان یک یادگاری برای آینده فوتبال پرسپولیس و تهران محسوب می‌شود.

باشگاه شهدای گمنام در خیابان مهران منطقه ۱۹ قرار دارد و در برگیرنده زمین‌ها و سالن‌های مختلفی است.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا