بین‌الملل

آمریکایی‌ها نمی‌خواهند راه اشتباه ترامپ در برجام را مجدداً طی کنند :: خبرگزاری خانه ملت


سارا فلاحی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حمایت ۱۵۰ قانون‌گذار دموکرات از بازگشت بایدن به برجام، گفت: این نوع موضع گیری نشان می دهد که آمریکا درصدد همسوسازی سیاست داخلی کشورش است تا بتواند شکست هایش در عرصه بین الملل را جبران کند.


نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیگر پیام های اقدام دموکرات ها، اظهار کرد: در واقع برخی از سیاستمداران آمریکایی نیز متوجه شدند منافعشان با حضور در برجام، بهتر از نبودن در این توافقنامه بوده است.


وی ادامه داد: بدون شک سیاست خارجی ترامپ نتوانسته منافع ایالات متحده را تامین کند، از این رو مشاهده می شود نمایندگان مجلس آمریکا برای بازگشت به برجام از بایدن حمایت می کنند.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد بایدن و سیاستمداران کاخ سفید به هیچ عنوان نمی توانند بازگشت به توافقنامه برجام را دستمایه طرح موضوعات دیگر و حتی پیش شرط کنند.


به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، صد و پنجاه قانون‌گذار دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا با ارسال نامه‌ای از تصمیم رئیس‌جمهور منتخب این کشور برای بازگشت به توافق هسته‌ای ایران حمایت کردند./


پایان پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا