ورزش

آیندگان هرمزگان دلسوختگان اهل بیت قم را شکست داد


به گزارش شامگاه سه‌شنبه ایرنا، در این رقابت‌ها در نیمه نخست این دیدار تیم آیندگان هرمزگان با به نمایش گذاشتن یک بازی دیدنی، چهار بار دروازه حریف را باز کرد. 
در نیمه دوم تیم دلسوختگان اهل بیت قم برای جبران گل‌های خورده از همان آغاز  دست بکار شد و بعد از چند موقعیت موفق شدند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.
در ادامه این نیمه بازیکنان آیندگان هرمزگان از اشتباهات بازیکنان قم بهره بردند و سه گل دیگر را به ثمر رساندند تا سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.
هفدهم دیماه در روز پایانی این دوره از رقابت‌ها نیز سه دیدار بین تیم‌های پدیده فیروزکوه با آیندگان هرمزگان، بازی دوم دلسوختگان اهل بیت قم با آروین قالاماکو و بازی سوم را سبحان فلز گرمسار با جنرال ویندسقز انجام خواهند داد.
در پایان دور رفت مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور نیز که به میزبانی بندرعباس برگزار شد، تیم سبحان فلز گرمسار با ۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر صدرنشین شد.
 تیم پدیده فیروزکوه با ۹ امتیاز در مکان دوم و دلسوختگان اهل بیت قم با هشت امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به آیندگان هرمزگان در مکان سوم ایستاد.
 آیندگان هرمزگان نیر با هشت امتیاز در جای چهارم، تیم آروین قالا ماکو با سه امتیاز پنجم و جنرال ویند سقز با ۲ امتیاز در مکان ششم جای گرفت.
 در  پایان این مرحله از مسابقه لیگ دسته دوم فوتسال  باشگاه های کشور از هر گروه ۲ تیم و در مجموع چهار تیم به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور راه  خواهند یافت.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا