فناوری اطلاعات

اطلاعاتی از بازی Mario Golf: Super Rush منتشر شد

اطلاعاتی از عنوان ورزشی جدید شرکت نینتندو (Nintendo)، به نام Mario Golf: Super Rush منتشر شده است.

بازی Mario Golf: Super Rush عنوانی بیش از یک بازی گلف به حساب می‌آید که در دنیای شخصیت‌های ماریو جریان دارد. با انتشار این عنوان می‌توان پایانی برای عمر هفت ساله‌ی بازی Mario Golf: World Tour اعلام کرد. اطلاعاتی در وب سایت رسمی نینتندو، تایید شده است. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به حضور ۱۶ شخصیت در این عنوان اشاره داشت که از دنیای سری بازی‌های ماریو هستند. با این وجود، چند انتخاب جالب وجود دارد که به نیمه‌ی دوم فهرست اضافه می‌شود. احتمالا شاهد حضور شخصیت‌های دیگری از دنیای بازی‌ها نینتندو نیز خواهیم بود.

بر طربق اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت نینتندو در ابتدای بازی، یک دوره‌ی آموزشی برای مخاطبان مبتدی مبتنی بر quintessential-looking وجود دارد که به آرامی به دوره Rookie، همراه با Greens Bonny ختم می‌شود. دریاچه‌ی Ridgerock به عنوان یکی از لوکیشن‌های بازی به نظر می‌رسد کمی شرایط پیچیده‌ای را برای مخاطبان بازی ایجاد کند. پیچیدگی این محیط، شامل صخره‌های شیب‌دار و باد قوی است. تپه های Balmy بازی‌بازان را به بیابانی می‌برد که پر از تپه‌های شنی و کوه های سنگی است.

عنوان Mario Golf: Super Rush احتمالا در آینده شاهد حضور بسیاری شخصیت مهمان از عناوین دیگر نینتندو خواهد بود. همچنینی باید منتظر شاهد لوکیشن‌هایی از سایر عناوین در این بازی نیز باشیم. در حالی که سایت تنها پنج محیط را نشان می‌دهد، در تریلری که قبلا نشان داده شد بود، مناطق اضافی در این بازی وجود دارد. این عنوان برای پیش فروش در بسیاری از وب‌سایت‌ها و خرده فروشی‌ها در دسترس قرار گرفته است.

بازی Mario Golf: Super Rush در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۰ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا