جامعه

اعزام ۸ گروه از مدیران سازمان زندان ها به مراکز تربیتی استان فارس

به گزارش خبرگزاری فارس، در آستانه سفر رئیس سازمان زندان‌ها به استان فارس هشت گروه از مدیران ستادی این سازمان با حضور در زندان‌ها و مراکز تأمینی و تربیتی فارس به بررسی روند فعالیت‌ها و وضعیت این مراکز پرداختند.

بر اساس برنامه اعلام شده طی روزهای پنج شنبه و جمعه زندان مرکزی شیراز با توجه به اهمیت آن توسط فراهانی معاون قضائی و اجرای احکام، بابایی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، جمالیان مدیرکل دفتر بازرسی، خرم آبادی مدیرکل ساماندهی مراکز نظام نیمه آزادی و نظارت الکترونیک، دیانی مدیرکل بهداشت و درمان، جمشیدی مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی در قالب ۳ گروه مورد بازدید و بررسی عملکرد قرار خواهد گرفت.

همچنین طی دو روز اردوگاه شیراز، ندامتگاه فیروزآباد، قیر و کارزین، زندان‌های مرودشت، اقلید، آباده و بوانات، زندان‌های فسا و داراب، زندان‌های لار و جهرم، زندان استهبان و نی ریز و بازداشتگاه شیراز و زندان کازرون و نورآباد ممسنی مورد بازدید و بررسی عملکرد قرار خواهند گرفت.

گفتنی است گروه‌های بازدید کننده ضمن بررسی وضعیت زندان‌ها و ارزیابی روند فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی و دیدار با زندانیان، گزارش جامعی را روز جمعه در جلسه پایانی سفر به رئیس سازمان زندان‌ها ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا