ورزش

انتقاد سجاد مشایخی از داوری دیدار تیمش با مهرام


گارد تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان با انتقاد از داوری بازی مقابل مهرام، گفت: لیگ برتر نیازمند نظم بیشتری است تا شاهد شرایط بهتری برای مسابقات باشیم.

سجاد مشایخی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد باخت تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل مهرام تهران، توضیح داد: بازی سختی بود و در طول زمان مسابقه نتیجه خیلی عوض می‌شد، یکبار آن‌ها بالا بودند و یکبار هم ما پیش می‌افتادیم. البته شوت‌های اشتباه هم داشتیم که که تیم ما را خیلی اذیت کرد. در برخی از زمان‌های بازی هم متاسفانه تمرکز ما به دلیل اشتباهات داوری از دست رفت که روی نتیجه به دست آمده تاثیر گذاشت.

او افزود: در ابتدا تمرکز ما روی بازی بود، اما وقتی اشتباهات بیش از یکی دو بار باشد کمی باعث از بین رفتن تمرکز تیم می‌شود. یکی دو اشتباه داوری در جریان بازی مشکل ندارد، اما واقعا یکسری سوت‌ها بد زده شد و کاملا نتیجه را عوض کرد. سوت‌های اشتباه نگذاشت بازی را در اختیار بگیریم. ما اشتباهات فنی هم داشتیم ولی به نظر من قضاوت داور روی نتیجه این دیدار خیلی تاثیر گذاشت. داور هم انسان است و اشتباه حتی از خود من بازیکن هم سر می‌زند، ولی واقعا وقتی جلوی چشم داور یک اتفاق می‌افتد و سوت اشتباه زده می‌شود، تعجب برانگیز است!

پوینت گارد تیم ذوب‌آهن اصفهان در مورد شیوه جدید برگزاری مسابقات لیگ توضیح داد: شرایط کرونا باعث شد که این تصمیم توسط فدراسیون گرفته شود، اما واقعا اینگونه برگزاری بازی‌ها برای بازیکنان سخت است. به دلیل فشردگی بازی‌ها نمی‌شود آنطور که باید ریکاوری کرد و شرایط سخت است. دو بازی پشت سر هم واقعا سخت است. یا به عنوان مثال ما در ابتدای فصل دو بازی اول را انجام دادیم و پس از آن یک ماه بازی نداشتیم که اصلا خوب نیست. بازی‌های لیگ مثل پنجره‌های انتخابی مسابقات بین‌المللی برای تیم ملی است. یک مقدار بی نظمی هست که کار را برای بازیکنان سخت می‌کند. اینکه بازیکنان خود را در شرایط بازی نگه دارند با روند فعلی سخت است.

او افزود: اینکه شرایط بخاطر کرونا اینگونه شد و فدراسیون به صورت جمعی این تصمیم را گرفت درست است، ولی خب این شرایط برای برخی از بازیکنان سخت است.

مشایخی درباره پیش بینی خود از ادامه رقابت‌های لیگ برتر، توضیح داد: ابتدا دعا می‌کنم که این لیگ تا آخر ادامه پیدا کند. به هر حال در ادامه برای نیم فصل دوم بازیکنان تیم‌ها عوض می‌شوند و شرایط تیم‌ها تغییر می‌کند. در واقع الآن تیم‌ها محک می‌خورند و اصل موضوع بازی‌های پلی‌آف است که باید دید چه نتیجه‌ای در آن مرحله رقم‌می‌خورد. امسال تیم‌های خوب زیادی در لیگ داریم و امیدوارم با ادامه یافتن لیگ ما هم نتایج خوبی کسب کنیم.

ملی‌پوش تیم بسکتبال ذوب‌آهن، در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد خود تا به اینجای فصل راضی است؟ اظهار کرد: برای بهترجواب دادن به این سوال باید دید کادرفنی از من چه می‌خواهد، اما تا به اینجای فصل از نظر خودم نمره بدی نگرفته‌ام. با این حال همیشه دوست دارم بهتر از چیزی که هستم بشوم. امیدوارم در ادامه بازی‌ها بهتر به تیم خودم کمک کنم و بتوانیم بازی‌های بیشتری را ببریم، مطمئنا این اتفاق با تمرین بیشتر دست یافتنی است.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا