جامعه

اهدای لوح «دوستدار کودک» به ۲ بیمارستان قم


به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، این لوح در راستای پاسداشت ۶ سال ارایه خدمات خالصانه مادر و کودک به بیمه‌شدگان و تلاش و همت مجدانه ستاد درمان این سازمان و زحمات کارکنان آن اهدا شد.

بیمارستان شهدا نیز پس از گذشت ۲ سال از ارایه خدمات مادر و کودک با تلاش و همت مجدانه  رئیس مرکز و سایر کارکنان و پایش؛ موفق به دریافت لوح ارزشمند دوستدار کودک شد که توسط  مدیر گروه خانواده به همراه کارشناس شیر مادر دانشگاه به این بیمارستان اهدا شد.

لوح دوستدار کودک هر ساله به تعدادی از بیمارستان‌ها که اقدام‌های ۱۰گانه دستورالعمل بیمارستان‌های دوستدار کودک درباره حفظ، حمایت و ترویج تغذیه با شیرمادر را داشته‌اند، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ پس از پایش و ارزیابی کارشناسان شیر مادر معاونت بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی و تایید اداره کودک وزرات بهداشت اهدا می‌شود.

بیمارستان امام رضا(ع) شهر قم که به سازمان تامین اجتماعی وابسته است؛ در بلوار الغدیر، کوچه شماره ۴۹ قرار دارد. 

بیمارستان ۱۷۲ تختخوابی شهدای شهر قم با ۱۶ هزار متر مربع زیربنا در منطقه نیروگاه در خیابان توحید قرار دارد.

استان قم دارای هفت بیمارستان دولتی شامل «امیرالمومنین(ع)»، «حضرت معصومه(س)»، «شهدا»، «شهید بهشتی»، «کامکار ـ عرب‌نیا»، «ایزدی» و «نکویی ـ هدایتی ـ فرقانی» و چهار بیمارستان غیردولتی شامل «علی ابن ابیطالب(ع)»، «امام رضا(ع)»، «ولی‌عصر(عج)» و «آیت‌الله گلپایگانی» است.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا