اقتصاد

بارش باران در پایتخت از پنجشنبه

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران از امروز تا صبح پنجشنبه (۱۸ تا ۲۰ آبان ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد ملایم و در مناطق پرتردد شهری همراه با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از بعدازظهر پنجشنبه تا صبح شنبه (۲۰ تا ۲۲ آبان ماه) با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با مه رقیق، در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی با وزش باد نسبتا شدید و احتمال رگبار و رعد و برق مورد انتظار است.

عمده بارش طی روز جمعه (۲۱ آبان ماه) و به‌ویژه در نیمه شمالی استان رخ می‌دهد که همراه با کاهش دما خواهد بود و در بخش‌های مرتفع استان گاهی با بارش برف همراه می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌های آلودگی سنجی فیروزکوه و آبعلی با دمای ۵ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۹ آبان ماه) صاف و غبارآلود با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۲۰ آبان ماه) نیمه‌ابری همراه با غبار محلی و اوایل شب ابری و گاهی وزش باد و بارش پراکنده خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۵ و ۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا