فناوری اطلاعات

بازی‌ Suicide Squad در مراسم E3 2021 حضور نخواهند داشت

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت براداران وارنر اعلام کرده که در E3 2021 خبری از اکثر بازی‌های بزرگ این شرکت نخواهد بود. به این ترتیب قرار انیست شاهد نمایشی از Suicide Squad: Kill the Justice League یا Gotham Knights باشیم.

وارنر معمولا کنفرانس مخصوص خود را در E3 ندارد. با این حال گزارش شده بود که آن‌ها برای E3 2020 چنین برنامه‌ای دارند. البته شیوع ویروس کرونا و پاندمی جهانی باعث لغو E3 2020 شد. وارنر هم بازی‌های خود را در مراسم دیگر معرفی کرد و شاهد رونمایی از عناوینی مثل Hogwarts Legacy، Gotham Knights و Suicide Squad: Kill the Justice League بودیم. با توجه به بازگشت E3 در سال ۲۰۲۱ و تایید حضور وارنر در این مراسم، بسیاری امیدوار بودند که شاهد نمایش گسترده‌ای از برخی از این بازی‌ها باشیم. متاسفانه این افراد ناامید خواهند شد.

در مصاحبه‌ای با TechRadar، یکی از سخنگوهای وارنر اعلام کرد که هیچ کدام از بازی‌های مذکور در E3 2021 حاضر نخواهند بود. احتمالا این مهم به خاطر عدم عرضه‌ی هیچ‌کدام از این بازی‌ها در سال ۲۰۲۱ است. Hogwarts Legacy و Gotham Knights تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خوردند و انتظار نمی‌رود که در یکی دو سال آینده شاهد انتشار Suicide Squad باشیم. البته وارنر رسما دلیل عدم حضور این بازی‌ها در E3 2021 را اعلام نکرده است. خبر خوب این است که هواداران می‌توانند انتظار نمایش گیم‌پلی Back 4 Blood را داشته باشند. Back 4 Blood یکی از بازی‌های وارنر است که در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

اگر اطلاع ندارید، باید گفت که Back 4 Blood دنباله‌ی معنوی Left 4 Dead بوده و توسط استودیوی ترتل راک (Turtle Rock Studios)، خالق اصلی Left 4 Dead، توسعه یافته است. آلفای Back 4 Blood به صورت محدود در سال گذشته قابل بازی بود و ظاهرا اکثر واکنشها به بازی مثبت بوده است. Back 4 Blood اصالتا برای تابستان امسال برنامه‌ریزی شده بود، اما شاهد تاخیر آن تا ماه اکتبر ۲۰۲۱ بودیم.

البته تاخیر بازی، به این معنا نیست که نمی‌توانید Back 4 Blood را در تابستان تجربه کنید. در واقع برنامه‌هایی برای برگزاری یک دوره‌ی بتای عمومی برای بازی Back 4 Blood وجود دارد. هر چند تاریخ دقیق آن اعلام نشده است. امیدواریم که تاخیر در عرضه‌ی Hogwarts Legacy و Gotham Knights، باعث افزایش کیفیت نهایی آن‌ها شود. هر چند عدم حضور این بازی‌ها در E3 2021 بدون شک ناامید کننده است.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا