سیاست

بانیان وضع موجود طلبکارند/ برای مبارزه با اشرافی‌گری رای می‌دهیم

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با انتقاد شدید از عملکرد روحانی اظهار داشت: شاخص فلاکت در دولت روحانی به بدترین شرایط رسید و سفره چند متری مردم به چند میلیمتر کاهش یافته است.

وی خطاب به دولتمردان گفت: سوال ما از شما این است که چرا از معرفی بدهکاران بانکی طفره می‌روید؟

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سوال ما این است که کدام رئیس بانک مرکزی هزاران میلیارد تومان پول بدون پشتوانه چاپ کرد، ارز ۴۲۰۰ تومانی را به عده‌ای خاص و عمده تسهیلات بانکی را به نور چشمی‌های بالای شهر و افرادی خاص داد؟

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آن زمان که رئیس و مرئوس در یک آپارتمان زندگی می‌کردند، آن روزی که معطل غربی‌ها نبودیم و آن زمانی که حقوق‌های نجومی وجود نداشت، ما با این مسائل مواجه نبودیم.

سلیمی تأکید کرد: عجیب است که بانیان وضع موجود امروز طلبکار هم شده اند، اما باید بدانند که مردم هرگز فراموش نمی‌کنند چه کسانی در سال ۹۲ روبان بنفش دور دست خود پیچیدند و از روحانی حمایت کردند و می‌بینیم امروز برخی از آنان از روحانی اعلام برائت می‌کنند!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما برای تغییر وضع موجود، گسترش گفتمان عدالت و مقاومت، مقابله با اشرافی گری و بی حالی و بی عرضگی برخی از افراد پای صندوق‌های رأی می‌رویم.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا