دانش

برتری بانوان کماندار دانشگاه آزاد اسلامی مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، تیم بانوان دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ تیراندازی با کمان، مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان در رده بانوان، یادواره شهدای سلامت برگزار شد. در هفته سوم و در ماده ریکرو بانوان تیم‌های آکادمی راد و اشتاد سازه با نتیجه مشابه 5 بر صفر به ترتیب مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی و فولاد مکران را شکست دادند.

در هفته چهارم این رقابت‌ها نیز فولاد مکران 3 بر 2 از سد آکادمی راد گذشت و دانشگاه آزاد اسلامی 4 بر یک برابر مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری دست یافت.

در هفته سوم کامپوند بانوان تیم‌های فولاد مکران و آکادمی راد با نتیجه 4 بر یک به ترتیب برابر محبوب تهران و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسیدند و مس کرمان 3 بر 2  هیئت چهارمحال و بختیاری را شکست داد.

هفته چهارم لیگ برتر کامپوند بانوان نیز پیگیری شد و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی 3 بر 2 از سد فولاد مکران گذشت و مس کرمان 5 بر صفر محبوب تهران را شکست داد. همچنین آکادمی راد 4 بر یک هیئت چهارمحال و بختیاری را از پیش رو برداشت.

در مسابقه های این هفته مهتا عبداللهی از دانشگاه آزاد اسلامی، شیوا شجاع‌مهر از اشتاد سازه و آیتک جلوسیان از دانشگاه آزاد اسلامی در ماده ریکرو بیشترین امتیازها را به دست آوردند.

همچنین گیسا بایبردی از آکادمی راد، راحله فارسی از مس کرمان و پریسا سپاهانی از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی برترین امتیازات کامپوند را از آن خود کردند.

تیم های اشتاد سازه، دانشگاه آزاد اسلامی و آکادمی راد به ترتیب اول تا سوم این لیگ هستند.

انتهای پیام/4118/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا