ورزش

برد شیرین و روحیه بخش پیش از دربی


ضمن عرض تبریک برای حفظ صدرنشینی و برد شیرین و یک دیدار امیدوار کننده از تیم فکری که امروز اهمیت تعویض‌های بموقع و جسارت و شجاعت در تغییر تاکتیک جهت زدن گل‌های بیشتر را با تمام وجودش حس کرد که در نهایت یک بازی با کیفیت و مالکانه و هجومی از تیم دیدیم و امیدوار شدیم.

با ورود شیخ از لحاظ روحی و روانی و اعتماد به نفس دگرگون شدیم و اگر شیخ از لحاظ بدنی نصف خودش بود و قائدی کمی بیشتر در خدمت تیم می‌بود امروز پرگل ترین بازی استقلال را شاهد می‌بودیم ولی باز شدن پای مهاجمان به گل و حضور یک دیاباته آماده نوید روزهای خوبی خواهد داد و باید به فال نیک گرفت!

سمت چپ تیم علیرغم اینکه دانشگر تمام تلاشش را کرد اما جای او آنجا نیست و قطعا با حضور نادری آماده و یک میلیچ با روحیه و با تجربه بالا می‌تواند توازن قوا در هر دو جناح را یکسان کند و فکری میبایست ضمن حفظ دیسیپلین جهت انتظام تیم که کار پسندیده ایست کمی سیاست‌مدارانه تر در مورد میلیچ عمل کند علی‌الخصوص قبل دربی که تجربه و تعصب او بدرد تیم خواهد خورد.

در جناح راست که همیشه بهترین‌ها را داشتیم و داریم اگر وریا و موسوی که هر دو روی یک خط بازی می‌کنند  و هنگام حمله به نوعی سد راه هم‌ میشوند با یه توجیه تاکتیکی و جابجایی هنگام حمله طوری قرار گیرند که یکی لب خط و دیگری روی دستش (زاویه ۹۰ درجه) بازی کنند مثل زمان نامجو و زرینچه ایده‌آل‌تر خواهند شد و می‌توانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند.

فکری که یک رشید درون دروازه دارد که خودش یک تیم است و اگر همیشه مثل امروز جسور و نترس و اقتصادی بازی کند (ضمن اینکه نیم‌نگاهی به دفاع تیمش داشته باشد ) به عینه دیدیم  که تیم خوب آلومینیوم که یقه خیلی از تیم‌های خوب را گرفته بود در نیمه دوم چاره ای جز بالابردن دستش به علامت  تسلیم نداشت و این نوع فوتبال و تنوع تاکتیک و جسارت با کمی چاشنی سیاست می‌تواند هر تیمی را در لاک دفاعی برده و ضمن نتیجه گرفتن با فوتبالی تماشاگر پسند حال هواداران عزیز بعد مدتها خوش شود.

حفظ روحیه و اعتماد به نفس و پرهیز از حواشی و در کمال آرامش تمرین کردن در اردوی قبل دربی مهم‌ترین وظیفه کادر فنی و مدیریت در هفته پیش روست البته اگر برایمان حاشیه درست نکنند!

حالا که همه حالمان خوب است و بعد از مدتها فوتبالی با کیفیت دیدیم باید همگی به تیم روحیه دهیم و حمایت کنیم تا به امید خدا در دربی هم موفق باشیم.

258 41


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا