دانش

برگزیدگان مسابقات ربوکاپ آزاد ایران معرفی شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، شانزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ از چهاردهم اردیبهشت با تکیه بر فعالیت‌های علمی مبتنی بر عملیاتی سازی، تجاری سازی و درآمدزایی در حوزه اقتصاد دانش بنیان در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که بعد از ۳ سال وقفه به دلیل اپیدمی کرونا با هدف فرهنگ سازی علم رباتیک در قشر جوان و نوجوان برگزار شد، ۱۳۵ تیم دانش‌آموزی و دانشجویی حضور داشتند.

این دوره از مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۱۴۰۱ در ۹ لیگ از جمله لیگ‌های دانش آموزی، فوتبالیست، امدادگر، دموی دانش آموزی وکواسپیس وربات های سرویس‌رسان در کار، ربات پرنده، خودرو خودران و دموی بزرگسال برگزار شد.

اختتامیه این مسابقات امروز با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مرتضی موسی خانی رئیس کمیته ملی ربوکاپ برگزار شد.

در این مراسم برگزیدگان در بخش دانش آموزی و دانشجویی معرفی و تقدیر شدند.

برگزیدگان بخش دانشجویی

رتبه اول در لیگ ربات‌های صنعتی؛ تیم MRL از دانشگاه آزاد قزوین

مقام اول تیم «یوشان ۲۰۲۲»در لیگ ربات‌های شبیه ساز دو بعدی از کشور چین

مقام دوم تیم «پایروس» در لیگ ربات‌های شبیه ساز دو بعدی از ایران

مقام سوم تیم بیاندآلایس در لیگ ربات‌های شبیه ساز دو بعدی از کشور چین

همچنین تیم MRL از دانشگاه آزاد در این بخش موفق به کسب عنوان بهترین ارائه فنی شد.

مقام اول تیم AE Team در لیگ شبیه ساز دو بعدی استارتر

مقام دوم تیم سایرس در لیگ شبیه ساز دو بعدی استارتر

مقام سوم تیم Dream Team در لیگ شبیه ساز دو بعدی استارتر

در این لیگ تیم «هادس تودی (Hades۲d)» مقام دوم ارائه فنی شد.

همچنین تیم ققنوس مقام بهترین تیم جدید و تیم امپراتور مقام بهترین طراحی را کسب کرد.

برگزیدگان بخش دانش آموزی

مقام اول در لیگ ربات های فوتبالیست سبک وزن؛ تیم مدرسه علامه طباطبایی

مقام دوم در لیگ ربات های فوتبالیست سبک وزن؛ تیم «Farz۲»

مقام سوم در لیگ ربات های فوتبالیست سبک وزن؛ تیم «A.T.R.T»

مقام اول در بخش لیگ شبیه ساز فوتبالیست تیم «The X»

مقام دوم در بخش لیگ شبیه ساز فوتبالیست تیم «سینا»

مقام سوم در بخش لیگ شبیه ساز فوتبالیست تیم «F۶»

همچنین جایزه جانبی لیگ فوتبالیست وزن آزاد در شاخص بهترین روحیه تیمی به تیم «PSYCHO» رسید.

لیگ ربات‌های کواسپیس

در این لیگ جایزه بهترین تیم فنی مسابقات در بخش Secondry به تیم «Ferdowsis» به عنوان برترین تیم فنی شناخته شد.

مقام اول در لیگ ربات‌های کواسپیس دانش آموزی تیم «Negahe no»

مقام دوم در لیگ ربات‌های کواسپیس دانش آموزی تیم «Debug »

مقام سوم در لیگ ربات‌های کواسپیس دانش آموزی تیم «FRSA»

هم‌چنین در این بخش تیم «Sina P» جایزه آینده روشن این لیگ را کسب کرد.

لیگ Primary

مقام اول در لیگ Primary تیم «A.T.R.T»

مقام دوم در لیگ Primary تیم «AL Force»

مقام سوم در لیگ Primary تیم «Sharp»

لیگ دمو چالش

مقام اول لیگ دمو چالش آزاد تیم RMC-Sport

مقام دوم لیگ دمو چالش آزاد تیم Afra IOT

مقام سوم لیگ دمو چالش آزاد تیم سینا دمو

لیگ دمو

مقام اول در کنفرانس لیگ دمو تیم« Robo Aftab »

مقام دوم در کنفرانس لیگ دمو تیم تیم «رایمند»

مقام سوم در کنفرانس لیگ دمو تیم «امام صادق»

مقام اول در لیگ دمو در بخش سوپر تیم از آن تیمی متشکل از نگار ولی، فاطمه محیا قاسمی راد، ارمان آجودان، آنیتا محمدمیرزایی و ستایش حمیدی شد.

همچنین جایزه برترین تیم فنی در لیگ دمو به تیمی متشکل از درسا کاظمی، طاها علمی، باران شادختر و علیرضا زارع اعطا شد.

لیگ امدادگر

جایزه بهترین ارائه در لیگ امدادگر دانش آموزی به تیم «Pishnam »اهدا شد.

مقام اول تیم لیگ امدادگر خط تیم «Pishnam»

مقام دوم این این لیگ تیم «P.R.T»

جایزه بهترین ارائه در لیگ امدادگر ماز به تیم «Pishnam» رسید و تیم «Danesh» حائز رتبه اول لیگ امدادگر ماز شد.

لیگ شبیه سازی

جایزه بهترین ارائه در لیگ شبیه سازی به تیم «Danesh Prime» اعطا شد.

در لیگ ربات های شبیه ساز امدادگر تیم «Robovers» مقام اول و تیم «Danesh Prime» مقام دوم شدند.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا