اقتصاد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ پیشروی شاخص با رشد ۳۹ هزار واحدی


خبرگزاری میزان – شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر را با التهاباتی گذراند و آخر هفته را با روند منفی به پایان رساند.

 

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از کانال یک میلیون و ۳۹۷ هزار واحدی آغاز کرد و در پایان هفته کار خود را در کانال یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی به پایان رساند که رشد ۳۹ هزار واحدی داشته است.

 

شاخص بورس و اوراق بهادار روز شنبه مورخ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و با رشد بیش از با ریزش بیش از ۴۰ هزار واحد به پله یک میلیون و ۴۳۷ هزار واحدی رسید و فرابورس ۴۸۹ واحد بالا آمد و در سطح ۲۰ هزار و ۵۵۶ واحدی قرار گرفت.

 

شاخص در دومین روز کاری هفته مورخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ روند نزولی به خود گرفت و با اُفت بیش از یک هزار و ۳۹۸ واحدی به پله یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با اُفت بیش از ۱۴۲ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۴۱۳ واحدی قرارگرفت. 

 

شاخص بورس در سومین روز کاری هفته تغییر رویه داد و شاخص بورس در ۲۶ مهر ۱۴۰۰ با رشد ۸۵۳ واحدی به پله یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی رسید.

 

شاخص در معاملات ۲۷ مهر ۱۴۰۰ با با رشد بیش از ۱۲ هزار و ۵۵۴ واحدی به پله یک میلیون و ۴۴۹ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۷۳ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۳۷۸ واحدی قرارگرفت.

 

در آخرین روز کاری هفته موخ ۲۸ مهر ۱۴۰۰ شاخص دوباره نزولی شد و با ریزش بیش از ۱۳ هزار واحدی به کانال یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی رسید و فرابورس با اُفت بیش از ۱۳۱ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۲۴۷ واحدی قرارگرفت.

 

شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر را با وجود التهابات فراوان با رشد ۳۹ هزار واحدی سپری کرد و دوباره کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحدی را پس گرفت.

 

 

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا