سیاست

بیمارستان هاجر از پیشتازترین بیمارستان در پذیرش بیماران کرونایی است 


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش،  سرتیپ کیومرث حیدری روز دوشنبه در آیین تجلیل از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان هاجر ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) اظهارکرد: بیمارستان هاجر در حوزه پذیرش بیماران کرونایی، پیشتازترین و پیشگام‌ترین بیمارستان‌های کشور است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تقدیم شهدای مدافع سلامت ارتش در جریان مبارزه با کرونا افزود: ارتش در دوران دفاع مقدس ۴۸ هزار شهید تقدیم نظام کرد که ۴۶ هزار از این شهدای گرانقدر از نیروی زمینی ارتش است، این نیرو در دفاع از حریم اهل بیت (ع) نیز ۸ شهید تقدیم انقلاب کرد و در مقطع کنونی و در حوزه بیماری کرونا تاکنون ۸ شهید مدافع سلامت تقدیم کشور عزیزمان داشته است.

حیدری با بیان اینکه ۲۸ بیمارستان نزاجا از اولین روز شیوع بیماری کرونا در خدمت بیماران کرونایی هستند، خاطرنشان کرد: حدود ۵ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان‌های نزاجا بستری شده‌اند که این آمار بیانگر حضور موثر و  همه‌جانبه کادر درمانی مجرب است که از اولین روزهای شیوع کرونا در صحنه حاضر بودند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: در حال حاضر بیمارستان‌های این نیرو از تجهیزات بسیار مطلوبی برخوردار بوده و توانمندی پذیرش حداکثری هموطنان عزیز را دارند.

حیدری با اشاره به ظرفیت کادر درمانی بیمارستان‌های ارتش اظهارکرد: خدا را شاکریم که در حوزه کرونا کمترین مرگ و میرها را در بیمارستان‌های نزاجا شاهد هستیم و این امر جز با ایستادگی پرستاران و کادر درمانی تمام بیمارستان‌ها میسر نشده است.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا