فرهنگ

تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم در شهرستان اراک


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: یکی از امتیازات بارز شهدای مدافع حرم این است که این عزیزان، دفاع از اسلام را خارج از مرزهای کشور انجام داده و در غربت به شهادت رسیدند.

به گزارش ایسنا، مرتضی انصاری‌فر در مراسم تجلیل از ۱۰ خانواده شهدای مدافع حرم در شهرستان اراک با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی گفت: ارزش‌های والایی که مدافعان حرم انجام دادند بر کسی پوشیده نیست، شهدای مدافع حرم توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

وی افزود: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند بی‌شک اگر شهدای مدافع حریم آل الله در آن شرایط سخت جنگ و هجمه گروهک‌های منافق و تکفیری که با حمایت استکبار به میدان مبارزه علیه جهان اسلام و مسلمانان آمده بودند، در میدان جهاد حاضر نشده بودند امروز باید در شهرها و محله‌های خود درگیر بودیم.

انصاری‌فر افزود: شهدای مدافع حرم با درک صحیح از تهدید دشمنان اسلام، با حضور در صحنه‌ مقابله با گروه‌های تروریستی تکفیری و با نثار جان خود، امنیت کشور و منطقه را به‌تمامی ملت‌ها ارزانی داشتند. یکی از امتیازات بارز شهدای مدافع حرم این است که این عزیزان، دفاع از اسلام را خارج از مرزهای کشور انجام داده و در غربت به شهادت رسیدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: در کنار تمامی خدمات سردار پرافتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، مبارزه با تکفیر که دست‌پرورده آمریکا و صهیونیسم جهانی است با محوریت وی شکل گرفت و امروز جبهه مقاومت در برابر کفر و الحاد، به مکتبی بزرگ در بین تمامی آزادیخواهان جهان تبدیل‌ شده است.
 انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا