چند رسانه ای

بنیانگذار محله من در جمع اصحاب رسانه

سعید شبانیان، مدیرعامل و بنیانگذار مجموعه محله من در جمع اصحاب رسانه: بخش‌ های خصوصی محور اصلی ایجاد اشتغال در جامعه است. در زمینه توسعه اقتصاد قدم محکمی برداشتیم.

 

 

سعید شبانیان به تشریح فعالیت‌های مجموعه محله من اشاره کرد. و گفت: محله من اولین شبکه پلتفرم ارائه کالا در کشور است. و جدا از آنکه در بستر وب و فضای مجازی فعالیت دارد. به صورت فیزیکی هم در محلات سراسر کشور شعبات دارد. که صفر تا صد مایحتاج شهروندان در دفاتر ارائه می شود.

وی ادامه داد: شهروندان به چند صورت می‌توانند از مجموعه ما خدمت رسانی دریافت کنند. به صورت تلفنی، اپلیکیشن، سایت و یا به صورت حضوری می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند. شبانیان به اهم فعالیت‌های محله من اشاره کرد.

و افزود: مهمترین خدماتی که توسط مجموعه محله من به شهروندان ارائه می‌شود. می‌توان به پست محله، بیمه محله، وکیل محله، خدمات محله که خود شامل کلی خدمات می‌شود. و دیگر موارد اشاره کرد.

وی اظهار داشت: مهمترین ویژگی محله من این است. که هنوز در بسیاری از نقاط کشور ممکن است افرادی اطلاعی نداشته باشند. که آنچه را که به دنبال آن هستند را در محله خودشان ممکن است به آن دسترسی پیدا کنند. به صورت مثال وجود یک وکیل حاذق و با تجربه و متخصص با هزینه کمتر و کیفیت بیشتر ممکن است در محله فردی وجود داشته باشد. که فرد دغدغه مند اطلاعی ندارد و وجود محله من می‌تواند این ارتباط دهی را شکل دهد.

این کارآفرین به توسعه اقتصاد محلات اشاره کرد و گفت: در زمینه توسعه اقتصاد محلات قدم محکمی برداشتیم. که در قالب تبلیغات محلات از آن یاد آوری می‌شود. به این صورت که اگر فردی هزینه پرداخت تبلیغات چه به صورت بیلبورد یا سایر نوع تبلیغات نداشته باشد. به راحتی می‌توانند با ما همکاری هدفمند داشته باشند.

وی تصریح کرد: ایجاد حداقل سه هزار فرصت شغلی در پایتخت. با راه اندازی اولین دفاتر هوشمند محله محور. در مناطق تهران از سوی محله من برنامه ریزی شده است.

 

کد خبر: ۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Thumbnails managed by ThumbPress