فناوری اطلاعات

تخریب هایی که عادی نیست!/پرونده‌سازی و جاسوس‌بازی، انحراف از سیاست‌ورزی امروز کشور است :: خبرگزاری خانه ملت


به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ با توجه به اینکه این هفته نمایندگان مردم در خانه ملت برای سرکشی، به حوزه های انتخابیه سفر کرده اند و صحن علنی مجلس تشکیل نمی شود در توئیتر به هجمه‌هایی که به رئیس مجلس وارد شده است، واکنش نشان داده اند که در این گزارش به بخشی از این واکنش ها در فضای مجازی پرداخته شده است:

 معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس یازدهم و عضو کمیسیون صنایع مجلس در توئیتی نوشت:

ارتقای پلیس، پایه گذار پلیس زن و سامانه پلیس ١١٠، هشتمین شهردار برتر دنیا که با تکیه بر توان داخلى پروژه‌هاى بزرگى چون پل صدر و تونل نیایش را انجام داد، سردار جنگ و اکنون تنها  کسی که در مجلس یازدهم شایستگی ریاست مجلس را دارد! با این حرف‌ها چیزى از ارزش‌های دکتر قالیباف کم نمی‌شود!

همچنین اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

دکتر محمدباقر قالیباف با مجاهدت‌های ماندگار در دفاع مقدس، نیروی انتظامی، نیروی هوائی سپاه، شهرداری تهران و اکنون ریاست مجلس به عنوان مدیری ولائی، جهادی و انقلابی منشاء خدمات ماندگاری بوده و تلاش دشمنان داخلی و خارجی و مخالفان آقای قالیباف در تقابل با او راه به جایی نخواهد برد.

وی همچنین نوشت:‏دروغ‌سازی و دروغ‌پراکنی از سوی دشمن، قدرت طلبان، نجومی بگیران و غارتگران بیت‌المال که برای حضور دوباره در قدرت و تداوم نابسامانی‌ها تلاش می‌کنند تعجب برانگیز نیست؛ از برخی نیروهای انقلابی و عدالتخواه در شگفتم که چرا حتی با تقطیع فیلم و دروغ پردازی آب به آسیاب دشمن می‌ریزند…

 

همچنین عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه و عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:حاشیه ها و تخریب‌ها به نظر عادی نیست!

لازم است دستگاه‌های امنیتی به سرعت درباره پرونده‌سازی سیاسی و امنیتی برای رئیس مجلس و تخریب او در ماجرایی که با مخالفت وی و عذرخواهی خانواده‌اش همراه بوده تحقیقات لازم را انجام داده و با عناصر پشت پرده احتمالی برخورد‌ کنند.

 

مجتبی توانگر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

‏تجربه نشان داده است که پروژه‌های محفلی دارای اهداف سیاسی در ابتدای امر گرچه توفیقاتی دارند ولی در بلندمدت و با فرو نشستن غبارها، در نهایت به ضرر محفل طراحان تمام خواهد شد.

از رئیس‌مجلس انتظار می‌رود تا از پیگیری پرونده پروژه‌بگیران محفلی دست نکشد.

 

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی نوشت:

فرق است میان آنها که برای حلال نسنجیده ىِ خانواده خود عذرخواهی می‌کنند و آنها که همدست و شریک حرام قطعی خانواده خود هستند.

 

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بخشی از توئیت‌ خود نوشته است:

فشارها علیه دکتر قالیباف یک برنامه طراحی شده است…قالیباف مدیری عملگرا، میدانی و عاقل است. مشکل تندروها مدیریت عقلانی مجلس است.

 

محسن علیزاده نماینده مردم سپیدان و بیضاء و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:

پروژه های سیاسی و امنیتی نمی‌تواند مجلس یازدهم را از ایستادن بر سر منافع مردم و مقابله با اقداماتی که مردم در آنها جایی ندارند بازدارد.

پرونده سازی و جاسوس بازی، انحراف در سیاست ورزی امروز کشور است که امیدواریم دستگاه‌های امنیتی جلوی آن را بگیرند.

همچنین ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بخش از توئیت خود نوشته است: فرق است بین کسی که فورا از خطا فاصله می‌گیرد با کسانی که با لجاجت و کینه نمک به زخم مردم می‌پاشند.

 

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس  و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‏مهم‌ترین هدف طراحی پروژه سیاسی-امنیتی ‎ سیسمونی گیت علیه رئیس مجلس، بالا بردن هزینه مخالفت وی با اراده جریانی خاص بود؛ “هر کس جلوی ما بایستد با او تسویه حساب خواهد شد.”

آیا نقطه پایان این گعده‌ها فرا نرسیده است؟

 

محمد صفائی دلوئی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت:
‏تمدن اسلامی بر سه پایه،عدالت، آزادی و اخلاق،  بر محور ولایت بنا نهاده شده، امّا همچون همیشه تاریخ،دکتر قالیباف،مدیر برجسته  جهادی  را،به هر  بهانه ای، دوگروه؛  جاهل”متنسک” و عالم  “متهتک” مورد هجمه قرار میدهند.
‎این تذهبون…

 

 جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت:
‏امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
بین مخالفت آقای قالیباف با طرح ‎صیانت و پروژه ‎سیسمونی_گیت ارتباطی وجود نداشته باشد!

 

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: 

 دشمنان باور کنند رویکرد ایجاد “تب نوبه ای” با هدف ایجاد شکاف در نیروهای انقلابی و ناامیدی مردم،منسوخ شده و نشانه روی ناشیانه شان به سمت “سیسمونی”  گویای کودکانه بودن رویاهایشان در تقابل با نظام ‎ جمهوری اسلامی ایران است و نیروهای انقلابی اسیر  جنگ ترکیبی دشمن نخواهند شد و ” ‎ خدمت بی منت ”  قالیباف ادامه خواهد داشت.
‎ ترور شخصیت…
‎ یار حاج قاسم…

 

 محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

‏زمانی گروهک فرقان با تفکر محدود و جزم‌اندیش خود حکم ترور بهترین یاران انقلاب را صادر می‌کرد و امروز جریان نئوفرقانی با استدلال‌های مشابه به ترور شخصیتی یاران انقلاب دست می‌زنند
به قول معروف کسی به درخت بدون ثمر سنگ پرتاب نمی‌کند
ثمره‌ای بوده که سنگی پرت شده

 

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت:

‏پشت پرده تحریک رسانه‌ای علیه رئیس مجلس جریانی است که فرزندان آنها به انواع جرائم اقتصادی و امنیتی محکوم شده‌اند و حالا با دستمال‌های کثیف میخواهند شیشه را تمیز کنند
کسانی که خُرد شدن مردم زیر چرخ توسعه را بی‌اهمیت می‌شماردند امروز دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند.

 

مجتبی رضاخواه  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دیجیتال مجلس با انتشار بیانات مقام معظم رهبری در توئیتی نوشت:

من نگرانی‌ام از این نیست که حرفی زده شود و از کسی انتقاد بشود؛ نه، یک نفر انتقاد می کند و یک نفر هم جواب می دهد.
نگرانی من از رایج شدن اخلاق بی انصافی در جامعه است. خدمات فراوانی انجام میگیرد، انسان همه را کنار بگذارد و به نقطه‌ای بچسبد، این درست نیست. البته مردم هم خوششان نمی‌آید. 

 

مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و رئیس کمیته آموزش و تحقیقات کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در توئیتر ، نوشت:
‏پرونده‌سازی برای چهره‌های خاص، تجسس در جزیی‌ترین امور زندگی و نگاه گزینشی به عدالت قطعا نمی‌تواند منشا مردمی و خودجوش داشته باشد
نه آن کس که خادم حقیقی مردم باشد با این اقدامات بدنام می‌شود و نه با عدالت پروژه‌ای می‌توان مردم را فریب داد

 

احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر  وسخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، در توئیتی نوشت: 

شاید اهداف پرونده سازی علیه خانواده رییس مجلس برای عموم مردم آشکار نباشد ولی برای آنها که از مناسبات، آگاهی بیشتری دارند ابعاد این تسویه حساب روشن است
قالیباف اگر به این ماجرا رسیدگی نکند، تلکه گیری و پرونده سازی در سپهر سیاسی کشور نهادینه خواهد شد.

 

محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‏حضور دکتر قالیباف در جایگاه ریاست مجلس برکات متعددی همچون سه‌شنبه‌های نظارتی داشت تا یکی از اصلی‌ترین وظایف قوه مقننه یعنی نظارت بر اجرای قوانین پیگیری شود. تخریب ایشان به علت موضوعی خانوادگی که از آن عذرخواهی هم شده، همراه با دروغ‌های متعدد نمی‌تواند مانع نظارت فعالانه مجلس شود.

 

 حسین بامیری نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در توئیتی نوشت:

‏اگر تعقیب وگریز و پرونده سازی با محوریت خانواده به علت مخالفت کارشناسی با نظر عده ای خاص، در کشور باب شود،امکان هر نوع کنش سیاسی بر مدار عقلانیت سلب خواهد شد.
رسیدگی ‎قالیباف شبکه پرونده سازان و پروژه بگیرها،پروژه خارج کردن نهادهای سیاسی ازمدار عقلانیت و استقلال را شکست خواهد داد./

پایان پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا