جامعه

تشریح جزئیات جانفشانی شهدای اخیر پلیس کرمان در مقابل اشرار مسلح

تشریح جزئیات جانفشانی شهدای اخیر پلیس کرمان در مقابل اشرار مسلحبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «عبدالرضا ناظری» فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با کاروان های اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران ما در عملیات های اخیر خود توفیقات بسیار خوبی از جمله انهدام باندهای اشرار مسلح و قاچاقچیان داشتند.

وی افزود: مجموع این عملیات ها به کشف بیش از 120 تن انواع مواد مخدر منجر شد و 12 نفر از اشرار در این عملیات های موفق به هلاکت رسیدند و مقادیر زیادی سلاح و مهمات نیز کشف شد.

وی افزود: در راستای این عملیات های منسجم روز گذشته در مجموعه انتظامی شهرستان بم 2 تن از همرزمان عزیزمان طی درگیری با اشرار مسلح به فیض شهادت نائل آمدند، به نحوی که در ادامه این عملیات فرمانده دلاور این عزیزان با مشاهده جانفشانی و شهادت همرزمان و نیروهای جمعی خود، احساس تکلیف کرده و با شجاعت وارد صحنه می شود و این شرور را به هلاکت می رساند و البته خودش هم شربت شهادت می نوشد و به جمع همرزمان شهید خود و سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی می پیوندد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با تبریک و تسلیت شهادت این عزیزان به خانواده های آنان و پیشگاه ولی امر مسلمین تصریح کرد: مراسم تشییع این شهدای عزیز روز پنج شنبه 27 آبان ماه، ساعت 8 صبح از حسینیه «ثارالله» شهر کرمان تشییع می شود.

پیکر مطهر شهید وظیفه «امیر حسین خدادادی» به شهرستان بافت و پیکر سرهنگ «مهدی توسنگ» سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر در کنار شهدای بخش ماهان و پیکر استواریکم «احسان شیرخانی» نیز بر دستان مردم دیار دارالصابرین بم آرام خواهند گرفت.

انتهای پیام/ 241


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا