ورزش

تغییر اسکوچیچ؛ مفید یا بی‌فایده؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمتر از ۶ ماه دیگر تیم ملی فوتبال ایران باید در قطر به مصاف رقبای خودش در جام جهانی برود.این اتفاق در حالی است که وضعیت آماده سازی ملی پوشان،بازی های تدارکاتی و خیلی از مسائل حاشیه ای دیگر دست به دست هم داده اند تا یک نگرانی را برای هواداران فوتبال به وجود بیاورند.

شکست مقابل تیم دوم الجزایر آن هم با ترکیب اصلی شاگردان اسکوچیچ این نگرانی ها را بیشتر کرده است؛طوری که خیلی ها در فضای مجازی انتظار تغییر سریع کادر فنی و استخدام یک مربی دیگر به جای اسکوچیچ را دارند.

در همین راستا، از شما کاربران محترم خبرآنلاین پرسیدیم که نظر شما در این باره چیست؟ آیا با تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال در این برهه از زمان موافق هستید؟

در ادامه گزیده ای از نظرات را می خوانید:

محمد: با اسکوچیچ غرور مردم ایران در بازی با آمریکا به شدت جریحه دار خواهد شد چون شکست تلخ و سنگینی از آمریکا خواهیم خورد.

عبدالله:نه دیگه . الان نه . الان گواردیولا هم بیاد هیچکاری نمیتونه بکنه . فقط کاسه کوزه ها سر خودش و اونایی که آوردنش میشکنه . ما که تو جام جهانی هیچی نمیشیم ، پس بذارید همه چی برای همه روشن روشن روشن بشه .

امین: صد در صد … نمیخوره … بهترین دروازه بان لیگ میذاره ذخیره ولی عابدزاده رو بازی میده… خب معلومه ….به درد تیمهای دسته ۱ هم نمیخوره

رضا: نه اینکه با بقیه قهرمان جام جهانی شدیم.

علی: مگر کی‌روش چه گلی به سر تیم زد که حالا میلیاردها پول بی زبان دا با التماس بهش بدیم گیرم دو تا تساوی هم با دفاع اتوبوسی به دست بیاد خب که چی؟ مگر همین کی‌روش نبود که حتی تو آسیا مقامی با تیم ما کسب نکرد؟ مگر همین آقا مربی آفریقا و کلمبیا و مصر نبود؟ چه گلی به سر اونها زد؟ دوباره بازگشت به عقب؟ کدام آدم عاقلی این کار را می کند؟

مهدی: آفرین ، به این میگن یک نظر کارشناسی ، نه به قرمز توجه داره ، نه آبی . نه کیروش ، نه برانکو . مشکل فوتبال ساختاریه ، نه مشکل فوتبال بلکه مشکل ورزش کشور و تمام بخش های دیگه . یکی به نعل یکی به میخ . نمی دونیم با خودمون چند چندیم . ملت کلا سر کارن . پس الکی نباید هزینه بالایی برای این تیم کرد . یک مربی ایرانی مثل دایی رو بزارن سرمربی ، هر نتیجه ای هم بگیره بهتر از ده ها میلیارد هزینه برای سرمربیه .

حسین: جام جهانی سرمربی بزرگ میخواد مثل آقای کیروش

محمد: صد در صد ، ایشون اصلا در حد تیم ملی ایران نیست ….

۲۵۷ ۲۵۸


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا