ورزش

تقابل با ذوب آهن فینال ماست / امیدواری به تثبیت بقا در لیگ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، ارطغرل ساغلام عصر جمعه در نشست خبری پیش از مصاف با ذوب آهن اظهار داشت: طبیعتاً در سه هفته اخیر با دو پیروزی و یک تساوی هفت امتیازی که گرفتیم از پایین جدول مقداری جدا شدیم و موفق شدیم وضعیت خود را در جدول مسابقات بهبود دهیم.

وی افزود: فردا یک بازی دشوار با تیم خوب و سرسخت ذوب آهن داریم، اما به عنوان تیم تراکتور وقتی مشکلات را از اول فصل بررسی می‌کنیم و موانع را از اول سال نگاه می‌کنیم، بنا بر نتایج که رقبا ما در پایین جدول خواهند گرفت، انگیزه خاصی برای این مسابقه داریم و بازی با ذوب آهن می‌تواند بازی فینال برای ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: از لحاظ تمرکز و روحیه در وضعیت خوبی هستیم، فردا نیز سعی می‌کنیم بازی مقابل ذوب آهن را مثل یک رقابت برای قهرمانی که تیم‌ها برای آن می‌جنگند ببینیم و نهایت تلاش خود را برای موفقیت در آن از همه جهات کنیم.

وی در خصوص وضعیت محرومان و مصدومان تیم تراکتور تصریح کرد: محرومی برای بازی فردا نداریم، مصدومان روز به روز به وضعیت بازی نزدیک تر می‌شوند، سعید واسعی با تیم آمده است، اکبر ایمانی و علی فتحی مقداری به زمان نیاز دارند و ایمانی تمرینات را تیم شروع کرده، اما در این شرایط باور داریم به هر بازیکنی مسئولیتی در زمین داده شود آن را انجام می‌دهند.

ساغلام اضافه کرد: انتظار دارم فردا یک بازی بسیار زیبا را داشته باشیم با توجه به اینکه هر دو تیم می‌خواهند فوتبال فنی ارائه دهند و فکر می‌کنم بازی خوبی داشته باشیم، فردا سعی می‌کنیم خیال خود را برای حضور در لیگ آیندهراحت کنیم و این خوشحالی را بعد از بازی احساس کنیم.

وی ابراز داشت: ما در شرایطی تیم را تحویل گرفتیم که ۱۳ هفته برد نداشت، بازیکنان از لحاظ روحی و روانی در سطح پایینی بودند و از لحاظ فنی و جسمانی افت زیادی داشتند، به عبارتی با یکسری مشکلات پیچیده و در هم روبه‌رو بودیم، در زمان کوتاه سعی کردیم مشکلات دفاعی ر حل کنیم و از جسمی شرایط را بهتر کنیم و خط حمله تیم را تقویت کنیم و تعداد شوت را بالا ببریم و اشتباهات را کاهش دادیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: از لحاظ تهاجمی به تیمی تبدیل شدیم که موقعیت بیشتری ایجاد کرد، اما قسمت خوشحال کننده این است که بیشتر از اینکه گل می‌خوریم، گل می‌زنیم و می‌توانیم بازی را ببریم.

وی در خصوص نبردن تراکتور در خارج خانه گفت: نمایشی که از تیم می‌خواستیم را آرام آرام می‌بینیم و امیدوارم فردا اولین پیروزی خارج خانه خود را کسب کنیم و این طلسم را بشکنیم، همچنین از حضور در اصفهان بسیار خوشحال هستیم.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا