سیاست

تقدیر امیرعبداللهیان از افتتاح “رادیو مقاومت”


دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و سخنگوی ستاد سالگرد شهید سلیمانی، با اشاره به افتتاح “رادیو مقاومت” گفت که جبهه مقاومت نیاز به این ابتکار رسانه‌ای داشت.

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان گفت: امروز در مراسم افتتاحیه رادیو مقاومت شرکت کردم. این اقدام، ابتکاری بجا و درخور تحسین از سوی مدیران و کارکنان کوشای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در منظومه محور مقاومت است. در منطقه ژئواستراتژیک ما (غرب آسیا) ترتیبات سیاسی و امنیتی که به جبهه مقاومت و یا محور مقاومت نام‌ گرفته است نیاز به این ابتکار رسانه‌ای داشت.

وی افزود: مقاومت، امروز صهیونیست‌ها را در پشت دیوارهای بتنی بلند «حبس» کرده و در آینده آنها را «حذف» خواهد کرد. بی‌تردید صهیونیست‌ها جایی در آینده منطقه ندارند. راه‌حل سیاسی فلسطین برگزاری رفراندوم میان ساکنان اصیل فلسطینی اعم از مسیحی، مسلمان و یهودیست (و نه صهیونیسم) و راه کار واقعی مقاومت است و مقاومت.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل یادآور شد: شروع به کار رادیو مقاومت با یاد قهرمان بین‌المللی مبارزه با تروریسم، قهرمان امت اسلامی سردار سپهبد سلیمانی عزیز کلید خورد. یادش پر رهروست، ماندگار، مقاوم و شتابان.
انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا