اقتصاد

تلاش تاج خودرو برای توسعه بازار فروش

آئین افتتاحیه شعبه تهران شرکت تاج خودرو کاسپین با حضور جمعی از مدیران و پرسنل این شرکت، نمایندگان ادوار مجلس و مسئولان کشوری در برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تاج خودرو، در ابتدای آیین افتتاحیه شعبه تهران تاج خودرو کاسپین که عصر یکشنبه 18 مهرماه در سالن سعدی برج میلاد تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، استاد علیرضا نداف قاری بین المللی قرآن کریم با تلاوت آیاتی چند از مصحف شریف متبرک کننده مراسم بود.

 الیاس حضرتی و ابوذر ندیمی نمایندگان ادوار مجلس و دکتر محسن حموله، مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از جمله مهمانان عالیقدر این مراسم بودند.

مراسم با پخش تیزر افتتاحیه دفتر شرکت تاج خودرو کاسپین در تهران آغاز شد و پس از آن مهندس عارف پرهیزگاری مدیرعامل این شرکت ضمن خوش آمدگویی به حضار، بیان کرد: صنعت خودرو فراز و فرود های فراوانی را در سال های اخیر پشت سر گذاشته و با چالش های متعددی خصوصا در زمان تحریم دست و پنجه نرم کرده است. رویکرد ما در شرکت تاج خودرو کاسپین شناخت فرصت ها از درون چالش ها و تبدیل این فرصت ها به ارزش افزوده برای اقتصاد کشور و مردم عزیز و بزرگوار ایران است.

مشتریان شرکای حقیقی تاج خودرو هستند

وی ادامه داد: بازار خودرو نیازمند تحولات جدی برای پوشش نیازهای رو به گسترش مصرف کنندگان است و تاج خودرو کاسپین از زمان تاسیس تاکنون به صورت مستمر با شناسایی این نیازها در راستای پاسخ به آنها گام برداشته است.

پرهیزگاری با بیان این که تاج خودرو کاسپین علاوه بر تامین نیاز بازار داخل در فازهای بعدی فعالیت خود به بازارهای منطقه ای نیز ورود می کند، خاطرنشان کرد: مشتریان ما شرکای حقیقی و همراهان موفقیت های ما هستند و ما نیز تلاش می کنیم در شرایط سخت اقتصادی حداکثر همراهی و همدلی را با مشتریانمان داشته باشیم.

ضرورت حرکت به سوی رقابتی شدن بازار خودرو

در ادامه مراسم ابوذر ندیمی نماینده ادوار مجلس طی سخنانی با اشاره به مسئولیت های متعدد خود در حوزه های اقتصادی طی سال های گذشته از جمله معاونت وزیر صنعت و عضویت در شورای سیاست گذاری خودرو، بیان کرد: به دلیل مسئولیت هایی که در مجلس و دولت به عهده داشتم با صنعت خودرو و اقتضائات این صنعت بیگانه نیستم و فرصت ها و چالش های این صنعت را از نزدیک لمس کرده‌ام.

وی با تاکید بر ضرورت رفع ضعف ایران در حوزه صنعت و فناوری با تلاش و همت جوانان، افزود: سهم اقتصاد سنتی در کلیت اقتصاد جهان رو به کاهش است و با افزایش سهم اقتصاد نوآوری، نقش جوانان هم در پیشبرد مدل های نوین تولید و تجارت اهمیت فراوانی یافته است چرا که اساسا اقتصاد نوآوری یک اقتصاد مبتنی بر ایده های نو و حاصل فکر جوانان است.

ندیمی با بیان این که در صنعت خودروی ایران انحصار به گونه های مختلف پیدا و پنهان در حال اجراست، افزود: نبود رقابت در عرصه تولید و فروش خودرو به ضعف کیفیت و خدمات در این صنعت انجامیده و به همین دلیل شرکت هایی همچون تاج خودرو کاسپین که در زمینه گسترش بازار و توسعه خدمات و رقابتی شدن بازار خودرو فعالیت می کنند، موجب امیدواری و دلگرمی است.

وی با تاکید بر لزوم تقویت حضور بخش خصوصی در صنعت خودرو، خاطرنشان کرد: توصیه من به فعالان بخش خصوصی و به ویژه جوانان این است که نگاه به دولت را فراموش کرده  و با تفکر خلاقانه خود، فرصت و ظرفیت های مغفول مانده در صنعت خودرو را به ارزش افزوده برای مردم تبدیل کنند.

اجرای استندآپ کمدی با هنرنمایی میثم درویشان پور کمدین اهل قزوین، پایان بخش آیین افتتاحیه دفتر تهران شرکت تاج خودرو کاسپین بود.

در عرضه خودروهای مختلف هیچ محدودیتی نداریم

مهندس عارف پرهیزگاری مدیرعامل تاج خودرو کاسپین در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که سبد محصولات این شرکت شامل چه خودروهایی است، اظهار کرد: سبد محصولات ما شامل تمام تولیدات دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا است و با توجه به متمرکز بودن بخش عمده ای از تقاضای بازار بر خودروهای اقتصادی، شرکت تاج خودرو کاسپین نیز در شرایط کنونی سهم بیشتری از سبد محصولات خود را در طرح های اقساطی  به محصولات اقتصادی این دو خودروساز و همچنین خودروهای اقتصادی گروه بهمن اختصاص داده است.

وی در ادامه تاکید کرد: با این حال آنچه ما به عنوان هدف اساسی شرکت تاج خودرو کاسپین مدنظر داریم تامین نیازهایی خودرویی تمام اقشار از خودروهای اقتصادی تا خودروهای لوکس است و بر این اساس هیچ محدودیتی در ارائه خودروهای متنوع با قیمت های مختلف به مشتریان نداریم.

ایفای مسئولیت های اجتماعی در تاج خودرو کاسپین

پرهیزگاری همچنین با تاکید بر ایفای مسئولیت های اجتماعی در شرکت تحت مدیریت خود، بیان کرد: تاج خودرو کاسپین در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی 5 درصد از سود خود را به امور خیریه اختصاص می دهد و توجه به مسئولیت های اجتماعی را در کنار کسب رضایت حداکثری مشتریان در کسب و کار، از مهم ترین اولویت های خود می دانیم.

انتهای رپرتاژ آگهی


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا