ورزش

تلاش وزنه برداران برای حضور موفق در بازیهای پارآسیایی جوانان بحرین


سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری اعزامی به بازیهای پارآسیایی جوانان گفت: تمام تلاش بر این است که بهترین عملکرد را در بحرین داشته باشیم.

غلامحسین چلتوکار در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت وزنه برداران جوان برای شرکت در بازیهای پارآسیایی جوانان در بحرین، اظهار کرد: برای آماده سازی وزنه برداران جهت شرکت در بازیهای پارآسیایی بحرین تاکنون دو مرحله اردو پشت سر گذاشتیم و سومین مرحله از امروز آغاز شده و تا ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اعزام ۱۰ ورزشکار در ۸ وزن به بازیهای پارآسیایی جوانان، گفت: وزنه برداران در حال حاضر از شرایط آمادگی خوبی برخوردارند و تلاش بر این است که به بهترین نتیجه در این بازیها دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان در ارزیابی از حریفان در بازیهای پارآسیایی جوانان، افزود: هیچ اطلاعی از وضعیت سایر وزنه برداران شرکت کننده در بازیهای پارآسیایی نداریم و به طور دقیق نمی دانیم در چه وزنهایی چه حریفانی از سایر کشورها حضور خواهند داشت.

وی در پایان گفت: وزنه برداران جوان تا به امروز رکوردهای خوبی را در تمرینات به ثبت رسانده اند که اگر همین رکوردها را در بازیهای پارآسیایی جوانان بزنند، شرایط خوبی را برای مدال آوری در ۸ وزن اعزامی به بحرین خواهیم داشت.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا