ورزش

تهامی: وقتی مُردم می‌خواهند برایم دسته گل بیاورند – خبر نیوز


ملی پوش سابق فوتبال می گوید به خاطر نامهربانی ها و بی توجهی هایی که مسئولان به او داشته اند، خانه نشین شده و حتی چند ماهی است که دیگر فوتبال نگاه نمی کند.

ابراهیم تهامی اظهارکرد: در پنج ماه اخیر هیچ بازی فوتبالی را نگاه نکرده ام و ترجیح دادم در اتاقم، تنها بنشیم. من از تمام مسئولان ورزشی و سیاسی استان خوزستان گله مندم زیرا به من بی توجهی شده و به نوعی من را فراموش کرده اند.

وی بیان کرد: مردم به من لطف دارند و من را اسطوره خطاب می کنند اما آیا این نوع رفتار با یک اسطوره است و اسطوره باید در خانه اش بنشیند و بعد مسئولان و مدیران باشگاه ها نسبت به من بی تفاوت باشند؟ مگر من در دوران فوتبالی ام کم برای این استان زحمت کشیدم؟ من از روزهای خوب زندگی ام برای فوتبال و شادی دل مردم استانم گذشتم و اصلاً درست نیست که با بی توجهی ها به من ظلم شود و تا کی قرار است من خانه نشین باشم و بعد غریبه ها در فوتبال خوزستان مشغول به فعالیت باشند.

این پیشکسوت عنوان کرد: در خوزستان به پیشکسوت اهمیت داده نمی شود و در این مدت کسی سراغ من را نگرفت. آیا از نظر وجدانی درست است که ابراهیم تهامی خانه نشین باشد؟ این شرایط برای من که شغلی ندارم و حتی بیمه هم نیستم سخت است. به هر حال فوتبالیستی بودم که زحمت کشیدم و درست نیست که شرمنده همسر و فرزندانم شوم.

وی افزود: همین الان هم وقتی در بین مردم حاضر می شوم یا زمانی که برای تمرین به زمین فوتبال می روم از نوجوان گرفته تا پیشکسوت وقتی من را به آنها معرفی می کنند، همه احترام می گذارند و با من عکس می گیرند. پس اگر قرار است به من توجه نکنند و خانه نشین شوم، چهار نوجوان علاقه مند به فوتبال هم با خود می گویند وقتی با امثال ابراهیم تهامی این گونه رفتار شد، وای به حال ما.

تهامی گفت: به خاطر بی مهری مسئولان از فوتبال دل زده شده ام و دیگر فوتبال نمی بینم. اگر فردا روزی فوت کردم، تمام مسئولان خوزستان جمع می شوند و برای من دسته گل بزرگ می آورند و آیا آن موقع به درد من می خورد؟ متاسفانه الان قدر پیشکسوت را نمی دانیم و بعد از مرگش از او یاد می کنیم و در خوزستان دقیقا به این صورت رفتار می شود.

وی افزود: مسئولان سیاسی و ورزشی چطور دلشان می آید ابراهیم تهامی را فراموش کنند و غریبه ها را دوست داشته باشند. چطور زمان انتخابات برای رای جمع کردن به سمت من می آیند و با من عکس می گیرند اما بعد حالا من را فراموش کرده اند؟


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا