ورزش

تکلیف خروجی‌های پرسپولیس این هفته مشخص می‌شود


بعد از جذب ۵ بازیکن برای نقل و انتقالات تابستانی، باشگاه پرسپولیس در نظر دارد در هفته پیش رو نیز اقدامات خود برای توافق با چند گزینه باقی مانده و همچنین نفرات خروجی باشگاه را دنبال کند.

حامد لک که پیش از این اقدامات جدایی‌اش از این باشگاه با جذب بیرانوند صورت گرفته، اولین خروجی رسمی پرسپولیس لقب گرفته است و این در حالیست که در میان گزینه‌های دیگری که برای پایان همکاری با پرسپولیس (به صورت غیررسمی) نام برده شده، اسامی همچون علیرضا ابراهیمی، منوچهر صفروف، رامین رضاییان، علی شجاعی، سعید آقایی، رضا اسدی، حامد پاکدل، مهدی مهدی خانی، شرزود تمیروف، محمد شریفی، احسان پهلوان، حامد پاکدل نیز دیده می‎شود.

اسامی بلندبالا و صاحبنامی که باید دید در نهایت باشگاه بر اساس سیاست نقل و انتقالاتی خود با جذب نفرات مدنظرش، چه تصمیمی در خصوص آنها خواهد گرفت و شاید تغییراتی در لیست خروجی صورت گیرد.

* قطع همکاری باشگاه با رامین رضاییان به واسطه جذب دانیال اسماعیلی فر قطعی به نظر می‌رسد و خصوصا اینکه آنها در خط میانی نیز با ترافیک مواجه هستند و امکان تغییر پست برای هر کدام از این دو نیز دور از ذهن به نظر می‌رسد.

* در قلب دفاعی نیز با حضور پورعلی گنجی و اقدام برای جذب گئورگ ولسیانی باید دید این باشگاه چه اقدامی برای کاهش نفرات پرتعداد خود در این پست خواهد داشت. سیدجلال حسینی که مقدمات خروجش از لیست و اضافه شدن به لیست کادرفنی افزایش یافته تا از این حیث وضعیت یکی از مدافعانی میانی مشخص شده باشد. با این حال باید دید باشگاه برای علیرضا ابراهیمی، وحدت حنانوف و همچنین فرشاد فرجی چه تصمیمی خواهد گرفت.

* با جدایی احتمالی رضا اسدی، تغییری در این پست را شاهد نخواهیم بود و پرسپولیس اقدامی نیز برای جذب هافبک دفاعی دیگری نخواهد داشت. خصوصا اینکه با حضور کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک، ترابی و حتی سروش رفیعی نیز شرایط حضور در این پست را در طول فصل خواهند داشت.

* بزرگترین ابهام در سمت چپ دفاعی است؛ سعید آقایی تا این لحظه به توافق مالی با باشگاه نرسیده و آنها تنها اقدام به جذب محمدمهدی احمدی کرده‌اند. علی شجاعی نیز دیگر جدا شده قطعی است و باید دید یحیی گل محمدی چه تصمیمی برای این بخش خواهد داشت.

* با اضافه شدن سروش رفیعی به خط هافبک پرسپولیس، این باشگاه البته همچنان در انتظار مشخص شدن وضعیت احسان پهلوان و البته سعید صادقی است.

* شرایط در خط حمله پرسپولیس هم با ابهام زیادی مواجه است. مهدی مهدی خانی که قطعا به پایان همکاری خود با باشگاه رسیده و باید دید وضعیت مهدی عبدی و حامد پاکدل و همچنین شرزود تمیروف بعد از جذب مهاجم جدید به چه شکل خواهد بود. قطعا باید شاهد مهاجم دیگری از این جمع بود.

بیشتر بخوانید:


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا