ورزش

تیم صنایع مازندران به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور در گروه ب از صبح امروز (جمعه) در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران با توجه به نتایج کسب شده بعنوان تیم برتر در دو دور رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

این مسابقات با حضور تیم‌های ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران بعنوان تیم صدرنشین شناخته شد.

رده بندی تیمی این مسابقات در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- صنایع مازندران ۲- ستارگان ساری ۳- باشگاه ورزشی مقاومت ۴- خراسان جنوب

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

صنایع مازندران ۷- ستارگان ساری ۳
باشگاه ورزشی مقاومت ۶- خراسان جنوبی ۴
ستارگان ساری ۸ – باشگاه ورزشی مقاومت ۲
صنایع مازندران ۸- خراسان جنوبی ۱
ستارگان ساری ۱۰- خراسان جنوبی صفر
صنایع مازندران ۸- باشگاه مقاومت ۲

نتایج انفرادی این دیدارهای به شرح زیر است:

صنایع مازندران ۷ – ستارگان ساری ۳ (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۴- رضا علی جان زاده ۳
۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۸- عباس ابراهیم زاده ۴
۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی ۱- ژاگیر شاخیف، برنده ۱۱
۷۰ کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف، برنده ۷- عرفان الهی ۳
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۱- حسین ابوذری ۳
۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده ۱۴- سعید غلامی ۳
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۷- رضا مظفری ۲
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مهدی حاجیلوئیان صفر
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۱- مجتبی گلیج ۳
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده ۴- گئورگی مشویلدیشویلی، برنده ۶

باشگاه ورزشی مقاومت ۶ – خراسان جنوبی ۴ (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: محمدعلی رحیمی ۱- سید عرفان جعفریان، برنده ۸
۶۱ کیلوگرم: رضا تیرگان ۳- محمدباقر میرزایی، برنده ۵
۶۵ کیلوگرم: رضا انتظاری ۳- امیرارسلان سلطانی، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: جواد قادری، برنده ۹- رضا مقدسی ۱
۷۴ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۳- علی فغانی ۲
۷۹ کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده ۶- رضا مقتدر ۲
۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده ۶- حسین خداکرمی صفر (دیسکالیفه)
۹۲ کیلوگرم: سبحان گل بابازاده، برنده ۲- اکبر سبحانی
۹۷ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد بوداغی ۴- سید امیررضا صحرایی، برنده ۴

باشگاه ورزشی مقاومت ۲ – ستارگان ساری ۸ (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: محمدرضا عابدی صفر- رضا علی جان زاده ۱۰
۶۱ کیلوگرم: رضا تیرگان صفر – محمدمهدی پلنگ وار، برنده ۱۰
۶۵ کیلوگرم: بابک بهاری صفر- داریوش حضرت قلی پورزاد، برنده ۹
۷۰ کیلوگرم: جواد قادری ۴- ایمان رحمانی زاده، برنده ۵
۷۴ کیلوگرم: علی خدایاری ۲- حسین ابوذری، برنده ۲
۷۹ کیلوگرم: فرزاد فرهنگیان صفر- محسن رضایی، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده ۱۰ – آرش نیرآبادی صفر
۹۲ کیلوگرم: سبحان گل بابازاده صفر- رضا مظفری، ببرنده ۷
۹۷ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده ۶- محمد علی تبار ۵
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد بوداغی صفر- عرفان جعفری، برنده ۲

صنایع مازندران ۸ – خراسان جنوبی ۱ (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، برنده – بدون حریف
۶۱ کیلوگرم: محمدباقر میرزایی ۲- محمدعلی عموزاد خلیلی، برنده ۴
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین طاهری ۳- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۱۶
۷۰ کیلوگرم: رضا مقدسی ۲- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۲
۷۴ کیلوگرم: علی فغانی (حاضر نشد) – محمدرضا سرگو (برنده)
۸۶ کیلوگرم: بدون حریف – علی سوادکوهی، برنده
۹۲ کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف
۹۷ کیلوگرم: بدون حریف – اسماعیل نجاتیان، برنده
۱۲۵ کیلوگرم: علی رضایی صفر- جابر صادق زاده، برنده ۶ (ضربه فنی)

خراسان جنوبی صفر- ستارگان ساری ۱۰- (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، (حاضر نشد) – رضا علی جان زاده، برنده
۶۱ کیلوگرم: علی ابراهیمی صفر- عباس ابراهیم زاده، برنده ۱۱
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین طاهری صفر- مازیار اکبری، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: رضا مقدسی صفر– علی اکبر زرودی، برنده ۵
۷۴ کیلوگرم: علی فغانی (کشتی نگرفت) – حسین ابوذری، برنده
۷۹ کیلوگرم: بدون حریف – محسن رضایی، برنده
۸۶ کیلوگرم: رضا مقتدر ۷- محمد بخشی، برنده ۹
۹۲ کیلوگرم: اکبر سبحانی (مصدوم) – مهدی حاجیلوئیان، برنده
۹۷ کیلوگرم: بدون حریف صفر- محمد علی تبار صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علی رضایی ۱- عرفان جعفری ۲

باشگاه مقاومت ۲- صنایع مازندران ۸ (اسامی مقاومت در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: علی اصغر فتحی صفر- نادر حاج آقانیا، برنده ۱۱
۶۱ کیلوگرم: سینا روحی صفر- ممدعلی عموزاد خلیلی، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۶۵ کیلوگرم: سهیل براری صفر- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۶
۷۰ کیلوگرم: طاها شجاعی ۳- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۴
۷۴ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۱۰- محمدرضا سرگو ۲
۷۹ کیلوگرم: هادی شرفبیانی ۲- علی سوادکوهی، برنده ۱۲
۸۶ کیلوگرم: شایان صداقی، برنده – بدون حریف
۹۲ کیلوگرم: حسین طاهری فرد صفر- احمد بذری، برنده ۱۱
۹۷ کیلوگرم: علی امیری صفر- اسماعیل نجاتیان، برنده ۱۰
۱۲۵ کیلوگرم: فرهاد اکبری صفر- جابر صادق زاده، برنده ۱۰


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا