دانش

حضور تیم ربوکاپ ققنوس در مسابقات جهانی فرانسه


تیم ربوکاپ ققنوس به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی ربوکاپ که اول تیر ماه سال جاری توسط کشور فرانسه برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا تیم ربوکاپ ققنوس متشکل از سهند حاجی زاده، امیرحسین درویش، امیر رضازاده و مبین شکاری به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مسابقات ربوکاپ جهانی که در تاریخ اول تا ۷ تیرماه ۱۴۰۰ (۲۲ الی ۲۸ ژوئن ۲۰۲۱) توسط کشور فرانسه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

مسابقات ربوکاپ جهانی پس از وقفه یک ساله به دلیل شیوع بیماری کرونا در فرانسه به صورت مجازی و با حضور تیم‌های دانش‌آموزی و دانشجویی از سراسر جهان برگزار خواهد شد.

ربوکاپ آزاد ایران یا «ایران اپن» از سال ۲۰۰۶ هر سال فروردین ماه در ایران برگزار می‌شود، البته امسال استثناعا اردیبهشت ماه این سری از مسابقات برگزار شد و سال گذشته به دلیل شیوع کرونا این مسابقات در ایران برگزار نشد.

این مسابقات زیر نظر کمیته جهانی ربوکاپ و در ایران توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، کمیته ملی ربوکاپ ایران و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به سایت https://robocup.org/ و سایت http://2021.iranopen.ir/ برای دریافت اخبار مسابقات در ایران مراجعه کنند. همچنین جهت دریافت اخبار مسابقات جهانی این رشته به سایت 2021.Robocup.org مراجعه کنند.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا