ورزش

خانه بسکتبال به دلیل بی‌اهمیتی مسئولان خوزستانی از لیگ برتر انصراف می دهد


ایسنا/خوزستان رییس هیات بسکتبال استان گفت: از لیگ برتر انصراف می دهد چون تیم خانه بسکتبال در خوزستان برای هیچ کسی مهم نیست.

مجتبی پیرعباسی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: قصد داریم از لیگ برتر بسکتبال کشور به دلیل مشکلات مالی انصراف دهیم زیرا استاندار و نمایندگان خوزستان در مجلس جواب ما را نمی دهند و وقتی پول هم نباشد نمی توان کار کرد.

وی بیان کرد: تصمیم ما مبنی بر انصراف تیم خانه بسکتبال خوزستان از لیگ برتر جدی است. فصل گذشته نیز بنده شخصا هزینه های تیم را تقبل کردم تا سهمیه استان حفظ شود اما وقتی این تیم برای کسی مهم نیست، توان من هم حد مشخصی است.

رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: باشگاه فولاد برای یک تیم فوتبال ۲۰۰ میلیارد تومان برای حضور در لیگ برتر هزینه می کند اما تیم ما که یک سی ام این تیم فوتبالی هزینه ندارد، چنین وضعیتی دارد.

وی با بیان این که ما به کمک فوری نیاز داریم، افزود: همین روز گذشته ۱۰ عدد توپ استاندار مسابقه برای تیم خریدم که هزینه آن ۴۰ میلیون تومان شد.

پیرعباسی عنوان کرد: از لیگ برتر انصراف می دهیم چون خانه بسکتبال در استان برای هیچ کسی مهم نیست. من می خواستم سهمیه استان حفظ شود و اگر مسئولان دوست ندارند و این موضوع برای شان مهم نیست، من چکار می توانم انجام بدهم. فقط مانده خانه ام را بفروشم و خرج تیم کنم.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا