اقتصاد

خرید کتاب های کمک درسی و کنکوری با تخفیف ویژه از کتابانه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آموزش امریست که نقشی تعیین کننده در سرنوشت جوانان و نوجوانان هر کشور دارد؛ به وضوح می‌توانید تأثیر نوع آموزش را در پیشرفت کشورهای جهان اول و پیشرفته دنیا ببینید؛ به عبارت دیگر در مراجع علمی مانند مدارس، چیزی که باعث پیشرفت و ارتقا سطح علمی خواهد شد، چگونگی آموزش و تدریس به دانش‌آموزان است و این چگونگی با ابزارهایی نظیر کتاب‌ها، DVDهای آموزشی و… تعریف می‌گردد. در واقع خرید کتاب کمک درسی که مکمل کتاب‌های درسی مدرسه هستند، سبب یادگیری بهتر و کامل‌تر و تسلط بر مطالب علمی و ارتقای سطح دانش‌آموزان می‌گردد.

تأثیر کتاب‌های کمک درسی بر دانش‌آموزان

کتاب‌های کمک درسی هم اکنون در اختیار دانش‌آموزان پایه‌های مختلف می‌باشد و و در دسته‌های گوناگون برای رشته‌های مجزا تعریف می‌شوند. دسته‌بندی هایی نظیر کتاب کار، کتاب تست، کتاب‌های درسنامه و…

درسنامه ها، کتاب‌هایی هستند که هدف از نگارش آنها آموزش بهینه‌تر و ساده‌تر به محصلان است؛ درحقیقت در این نوع کتب کمک درسی، مطالب با مثال‌های گوناگون در اختیار فراگیرندگان قرار می‌گیرد و روند آموزش مرحله به مرحله یا گام به گام را دنبال می‌کنند.

در کتاب‌های کار کمی شیوه متفاوت‌تر می‌شود؛ این کتاب‌ها صرفاً مختص آموزش نیستند بلکه هدف از انتشار آنها کمک به تثبیت مطالب آموخته شده در ذهن با استفاده از حل سوالات و مسائل متعدد است. این سوالات در کتب کار پس از ارائه توضیخات کوتاه و مختصر، در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرند.

ناشران مختلف کتب گوناگونی را در این دسته ارائه کرده‌اند که در برخی از آنها خلاقیت‌های جالب توجهی وجود دارد؛ مثلاً سوالات درجه سختی مشخصی دارند و از این طریق دانش‌آموز سعی می‌کند با حل سوالات مشکل‌تر، اطلاعات و آموخته‌های خود را بیشتر محک بزند.

خلاقیت دیگر، طرح سوالات تیزهوشی و بسیار سخت برای دانش‌آموزان مستعد است که با نشان‌ها و علامت‌های خاص در کتاب مشخص می‌شوند. در واقع این سوالات مطالب گسترده‌تری را در برمی‌گیرند و برای حل آنها نیاز به تلاش و مطالعه فراتری از حد معمول می‌باشد.

بهترین ناشران کتاب‌های کمک درسی

موفقیت کتاب‌های کمک درسی از انتشارات‌های مختلف وابسته به چندین عامل است: نوع آموزش و میزان روان بودن آن، تنوع سوالات، میزان غنی و آموزنده بودن درسنامه‌ها، درصد خطای پایین و….

در میان ناشران موجود در ایران، به عنوان مثال «انتشارات خیلی سبز» به علت داشتن درسنامه‌های پرمحتوا و کامل، روان توضیح دادن مطالب و خطای کم در ارائه سوالات و مباحث گوناگون، از ناشران تحسین شده کمک درسی است.

از دیگر ناشران می‌توان به گروه آموزشی جوکار یا همان «انتشارات گاج» اشاره کرد که به نوبه‌ی خود در ارائه‌ی کتب متنوع با کیفیت قابل توجه، به خوبی عمل کرده است و کتاب‌هایی نظیر میکرو نقره‌ای، میکرو طلایی، سیر تا پیاز، ای کیو، آی کیو و پرسمان را به بازار عرضه نموده که هرکدام به نحوی خاص، آموزش و یاددهی را در پیش گرفته اند.

«انتشارات مهروماه» ناشر دیگریست که در بازار کتب کمک درسی کنونی مطرح شده و طرفداران خود را پیدا کرده است. این انتشارات از ناشران برتر چاپ کتاب‌های تیزهوشان و تستی در مقطع متوسطه دوم است.

ناشران فعال در عرصه‌ی کتاب‌های کمک درسی بسیارند؛ از جمله‌ی آنها می‌توان از «انتشارات قلم‌چی»، «انتشارات مبتکران»، «نشر الگو»، «انتشارات فارآزمون»، «انتشارات خوشخوان»، «نشر تخته سیاه»، «نشر گل واژه»، «انتشارات واله»، «انتشارات گامی تا فرزانگان»، «انتشارات جویا مجد»، «انتشارات منتشران» و … نام برد.

خرید کتاب کنکوری از کتابانه

انواع کتاب‌های کنکوری

تنوع در بازار کتاب‌های کمک درسی بسیار بالاست و ناشران مختلف در ارائه کتب کاربردی مدام در حال رقابت‌اند. در این میان تقسیم‌بندی های گوناگون و خوبی برای این کتاب‌ها صورت گرفته که انتخاب را با توجه به هدف مد نظر دانش‌آموز آسان‌تر می‌نماید.

امروزه که خرید اینترنتی انواع کتاب رواج پیدا کرده، کتاب‌های کنکور را نیز می‌توان به صورت آنلاین سفارش داد. خرید کتاب‌های کنکوری با تخفیف از کتابانه دسته‌بندی های مختلف در اختیار شما دوستان قرار گرفته اند که در زیر به بررسی تعدادی از این دسته‌بندی‌ها خواهیم پرداخت:

کتابهای تست کنکور

تجربی، یکی از مشکل‌ترین رشته‌های نظری در دبیرستان است که هر ساله داوطلبین زیادی در انتخاب رشته، آن را برمی‌گزینند. همین تعداد بالای داوطلبین، پذیرش دانشجویان را از میان داوطلبین کنکور تجربی دشوار می‌نماید؛ اما قطعاً یکی از رموز موفقیت در آزمون کنکور تجربی بررسی تست‌های طراحی شده برای دروس اختصاصی این رشته است. تحقق این امر با استفاده از کتاب‌های تست کنکور تجربی امکان پذیر است. این کتاب‌ها عموماً متشکل از درسنامه، تست‌های تألیفی و تست‌های کنکورهای دوره‌های گذشته می‌باشند که با استفاده از آنها به قطع، تسلط دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور بر دروس افزایش خواهد یافت.

کتاب‌های آموزش کنکوری

در میان کتاب‌های کمک درسی، کتاب‌های کمک آموزشی از آن دسته بندی‌های پرطرفدار و پرفروش هستند که همان طور که از نام‌شان پیداست، برای آموزش بهتر به دانش‌آموزان در مقاطع گوناگون تدوین و تهیه شده اند.

روند پیش گرفته شده در کتاب‌های آموزشی، یاددهی کامل، عمیق و پله به پله مفاهیم درسی درسی است؛ در واقع این محصولات برای استفاده دانش‌آموزان دبیرستان در مقاطع کنکور یا در پایه‌های دهم و یازدهم مناسب و کارا خواهد بود.

کتاب‌های موضوعی کنکور

کتاب‌های موضوعی از قدمت کمتری نسبت به سایر کتاب‌ها برخوردارند ولی، استقبال بی‌نظیری از آنها در میان محصلان صورت گرفت که سبب موفقیت قابل توجهی برای این آثار شد. کتاب‌های موضوعی به مباحث مختلف از یک درس در جلدهای مجزا پرداخته شده است.

کتاب‌های جمع‌بندی کنکور

هر دانش‌آموز در نظام آموزشی موجود در کشور ما، امروزه، متوجه شده است که یکی از عوامل موفقیت در آزمون سراسری، جمع‌بندی صحیح و به موقع مطالب آموخته شده و مرور آنهاست؛ این مهم با استفاده از کتاب‌های جمع بندی کنکور محقق می‌شود که انواع آن در بازار موجود می‌باشد. این کتاب‌ها کم‌حجم و شامل نکات مهم و بولد در دروس هستند که بلد بودن آنها نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت کنکور ایفا می‌کند.

قیمت کتاب کمک درسی

خرید آنلاین کتاب کمک درسی و کنکوری در کتابانه

خرید آنلاین کتاب با تخفیف از کتابانه یکی از راه‌های به صرفه و راحت می‌باشد که بسیار رواج یافته است؛ لذا فروشگاه آنلاین کتابانه، کتاب‌های کمک درسی موجود در بازار را به صورت کامل در سایت فروشگاه معرفی نموده و امکان خرید اینترنتی این محصولات را برای شما دوستان فراهم نموده است. شما می‌توانید با بازدید از سایت کتابانه و مطالعه ویژگی‌های کتاب مورد نظرتان، آن را سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت کتابهای کمک درسی و کنکوری

قیمت کتب کمک درسی به عوامل گوناگونی وابسته است که از جمله‌ی این عوامل می‌توان به حجم کتاب، نوع متحوای آن، تعداد مجلدهای کتاب، نوع کاغذ و جلد استفاده شده و … اشاره کرد. کتابانه فروشگاهی است که تلاش نموده با ارائه کتاب‌هایی که تناسب درستی بین کیفیت و قیمت‌شان وجود دارد، خدمات شایسته‌ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت کتابانه و جستوجوی کتاب مورد نظر خود از قیمت و خصوصیات دیگر آن مطلع شوید و در صورت تمایل آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا