چند رسانه ای

خط و مشی مجموعه ما بر مبنای اشتغال زایی است

یک کار آفرین نمونه درحوزه سرمایه گذاری در گفت و گو با اصحاب رسانه: خط و مشی مجموعه ما بر مبنای اشتغال زایی است. و بیش از ۱۰۰ نماینده در سراسر کشور فعال داریم. که هر یک از نماینده‌گی ها قریب به پانزده نفر را مشغول به کار کرده اند. که خود این باعث ایجاد کار آفرینی برای مجموعه ما شده است.

 

مجید هادی مدیریت مجموعه گروه ایرانیان گستر. در گفت و گو با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار داشت: گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر در سال ۱۳۸۶ به ثبت رسید. و با موضوع ساخت خانه‌های ارزان قیمت و اقساط تحت عنوان خانه گستر پردیس آغاز به فعالیت نمود. و در زمینه تسهیلات بانکی به صورت فروش اقساطی همکاری داریم. مجموعه سرمایه گذاری ایرانیان گستر توانسته است. برای اولین بار درکشور با لیزینگ‌ها، بانک‌ها و گروه‌ های سرمایه گذاری بزرگ تفاهم نامه‌ هایی را به امضاء برساند. که بتواند برای تمامی احاد مردم خرید اقساطی با سود بانکی کمتر را مبنای کار خود قرار دهد.

این کار آفرین ادامه داد: در حوزه فروش کالا اقساطی اقدامات مفیدی انجام شد. و در بستر ایجاد غرفه‌ های مختلف فروش اینترنتی با برند ایرانیان گستر توانستیم با بیشتر سازمان ها و نهادهای دولتی تفاهم نامه منعقد کنیم. با توجه به اینکه خیلی‌ از متقاضیان شغل دولتی ندارند. و نمی‌ توانند ضامن پیدا کنند. تصمیم گرفتیم. طی جلساتی متعدد با لیزینگ‌ ها این مشکل را حل نماییم.

این کار آفرین در پایان اظهار داشت: خیلی متشکرم از جمع خبرنگاران که در مجموعه ما حاضر شدید. و من و گروهم تمام تلاشم این است که خدمت رسان رفع نیازهای مردم باشیم.

 

کد خبر: ۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Thumbnails managed by ThumbPress