اقتصاد

در املاک خاص درست انتخاب کنید

امروزه در سطح کشور املاک داران زیادی هستند که مشغول به فعالیت می‌باشند اما آنچه که بسیار مهم است، آموزش درست، مدیریت نمونه و رضایتمندی مشتریانی است که باید در یک آژانس مسکن سرلوحه فعالیت‌ها باشد

آژانس مسکن خاص، با مدیریت مهندس مهدی نجفی، از بهترین و به روز ترین آژانس‌های املاک در سطح کشور و خاورمیانه است که با یک متد اصولی و تعریف شده در حال فعالیت می‌باشند. آقای خبر با این مدیر مدبر گفت وگویی داشته است:

متفاوت بودن و خلاقیت را چاشنی کارم کردم

من همیشه دوست داشتم اگر قرار است کسب و کاری داشته باشم خاص و منحصر به فرد و به بهترین شکل ممکن باشد و متفاوت بودن و خلاقیت را چاشنی کارم کنم. اگر توجه کرده باشید دفتر ما از لحاظ دیزاین و چیدمان متفاوت طراحی شده است، تمام امکاناتی که یک مدیر باید برای مشاورها در نظر بگیرد در این آژانس به آن توجه شده است، کلاس‌های آموزشی، فن بیان و غیره در املاک خاص برگزار می‌گردد، نزدیک به هفتاد مشاور و پرسنل در این مجموعه فعالیت می‌کنند که یک نوع کارآفرینی محسوب می‌شود، ماشین‌های حمل و نقل برای مشاورین برای ارائه خدمات به متقاضیان در نظر گرفته شده است ، سایت و اپلیکیشن اختصاصی که تمام فایل‌ها با عکس‌های واقعی بارگذاری شده است و خدا را شاکرم تا به امروز چهار شعبه فعال در شمال تهران واقع در برج آرتمیس، فرمانیه، پاسداران راه اندازی کرده ام و پنجمین شعبه در منطقه فرشته هم در حال تاسیس است.

زکات کار من باید دستگیری و خدمت به خلق باشد

به هر حال بنی آدم اعضای یکدیگرند، زکات کار من باید دستگیری و خدمت به خلق باشد. من اگر بخواهم از فعالیت‌های خیرخواهانه خودم بگویم در این مصاحبه حمل بر خودستایی و ریا نیست بلکه در پاسخ به سوال شما است که انشاالله یاد بگیریم که به دیگران هم کمک کنیم. افتخار این را داشتیم که کمک‌های زیادی را در قالب بسته‌های ارزاق و کمک‌های مالی حتی بعضا از درصدهای خوبی که از کمیسیون ها حاصل شده است به قشر محرومین اختصاص بدهیم و امیدوارم خداوند عنایتی کند تا بیشتر بتوانیم در این مجموعه فعالیت خیرخواهانه داشته باشیم. در کل احساس بسیار خوبی است.

ساماندهی مشاورین املاک، مهمترین دغدغه ما در اتحادیه املاک است

مهمترین دغدغه من و دوستان من در اتحادیه املاک داران شمیرانات در حال حاضر ساماندهی مشاورین املاک است. طبق ماده 17 قانون نظام صنفی، تمام افرادی که می‌خواهند به حریم خصوصی مردم ورود پیدا کنند باید احراز هویت شوند به همین خاطر تصمیمات و اتاق فکرهای خوبی در اتحادیه املاک داران شمیرانات با اعضای هیئت مدیره و با حضور دیگر دوستان و کمیسیون های اتحادیه صورت گرفته است که طرح ساماندهی مشاورین املاک راه اندازی شود. از این رو زحمات بسیاری را آقای محمدرضا قاسمی رئیس اتحادیه، جناب آقای علیرضا محمدی نائب رئیس اتحادیه، آقای فرشید اوشانی دبیر اتحادیه، و شخص حقیر و دیگر دوستان متحمل شده ایم که بتوانیم ساماندهی مشاورین املاک را راه اندازی کنیم.

مشاور نماها به حوزه املاک داران لطمه می‌زنند

در هر کسب و کاری اگر یکسری افراد قارچ گونه بدون علم و آگاهی و به طور غیر اصولی و مجوز دار وارد حرفه ای شوند قطعا آن کسب و کار با مشکل مواجه خواهد شد. جالب است هزینه‌های دارایی، ارزش افزوده، مالیات، تبلیغات  و…. را ما پرداخت می‌کنیم اما این مشاور نماها با روش‌هایی که دارند با دور زدن آژانس‌های املاک که در آن مشغول به کار می‌باشند به راحتی اقدام به درآمدزایی می کنند. که باید هر چه زودتر جلوی این افراد گرفته شود و همانطور که گفته شد با نهایدنه شدن طرح ساماندهی به خوبی جلوی این افراد گرفته می‌شود.

 

کدخبر: ۱۳۰۱2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا