بین‌الملل

رژیم صهیونیستی از بیم حملات موشکی یمن در جنوب فلسطین سامانه موشکی مستقر کرد

رژیم صهیونیستی از بیم حملات موشکی یمن در جنوب فلسطین سامانه موشکی مستقر کردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، منابع خبری و منابع رژیم صهیونیستی می‌گویند این رژیم نگران حملاتی است که احتمالاً منشأ آن یمن باشد.

به گفته این منابع از جمله «معاریو»، ارتش رژیم صهیونیستی بعد از ارزیابی‌‌ها به این نتیجه رسیده است که تعدادی از سامانه‌های گنبد آهنین را در جنوب فلسطین اشغالی مستقر کند.

براساس این گزارش‌ها، ارتش رژیم صهیونیستی اعدادی از سکوهای این سامانه را در نزدیکی شهر «أم الرشاش» واقع در جنوب فلسطین اشغالی منتقل کرده است و بیم آن دارد که حملات موشکی از جانب یمن صورت بگیرد.

ویدیوهایی در فضای مجازی منتشر نشان می‌دهد که ارتش رژیم صهیونیستی شبانه در حال انتقال خودروهای حامل سامانه مذکور است.

شهر ام الرشاش یا ایلات در جنوبی‌ترین منطقه فلسطین اشغالی و مشرف بر خلیج عقبه است. بندر مهم ایلات نیز در این شهر قرار دارد.

مقمات دولت نجات ملی یمن و عبدالملک بدرالدین الحوثی طی دو سال گذشته درباره ماجراجویی‌های رژیم صهیونیستی در منطقه و تلاش برای حضور در یمن هشدار داده و بر توانمندی نیروهای یگان موشکی و پهپادی این کشور در انجام عملیات در فلسطین اشغالی تأکید کردند.

توانمندی‌های نیروهای یمنی در عملیات تلافی جویانه به تأسیسات نفتی سعودی آرامکو در بقیق و خریص باعث شده است، صهیونیست‌ها این تهدیدات را جدی بگیرند.

انتهای پیام/341


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا