ورزش

رکوردشکنی، ماموریت پرتابگر پارالمپیکی در مسابقات بین المللی امارات


پرتابگر پارالمپیکی شانس کسب مدال طلا در بازی‌های پارالمپیک توکیو گفت: به سختی تمرین می کنم تا در مسابقات بین المللی فزاغ امارات که اواخر بهمن برگزار می شود، بعد از مدتها دوری از مسابقات در پرتاب نیزه رکوردشکنی کنم.

بهزاد عزیزی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود برای شرکت در مسابقات بین المللی امارات در ماده پرتاب نیزه، اظهار کرد: این مسابقات برای تایید کلاس بندی بین المللی و کسب سهمیه پارالمپیک در رشته دوومیدانی پیش بینی شده که تلاشم بر این است که در پرتاب نیزه ضمن رکوردشکنی شانس کسب مدال طلای خود را در توکیو افزایش دهم.

وی افزود: در مسابقات قهرمانی کشور سال گذشته بهترین رکوردی را که با حضور نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک ثبت کردم ۶۶ متر و ۸۰ سانتی متر بود، سعی دارم این رکورد را در مسابقات بین المللی امارات تا ۶۷ متر ارتقاء ببخشم.

این پرتابگر کم بینا آخرین حضورش در مسابقات بین المللی را مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات عنوان کرد و گفت: اگرچه بیش از یکسال است که در هیچ تورنمنت بین المللی شرکت نکردم، اما با آمادگی خوبی که از نظر بدنی و شرایط روانی دارم، خود را برای رکوردشکنی و کسب مجدد عنوان قهرمانی در فزاغ امارات آماده کردم.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات در پاسخ به این پرسش که آیا از نظر تجهیزات مشکل خاصی دارید یا خیر؟ خاطرنشان کرد: با همکاری فدراسیون نابینایان و کم بینایان و کمیته ملی پارالمپیک امکانات خوبی در بوشهر برای انجام تمرینات فراهم شده و از نظر تجهیزات نیز مشکل خاصی ندارم‌.

وی در پایان گفت: با کمک امید محمدی مربی تیم ملی تمرینات تخصصی و بدنسازی خوبی در بوشهر برای آماده سازی جهت حضور در مسابقات بین المللی امارات پیش بینی شده که امیدوارم با کسب بهترین نتیجه زحمات او را جبران کنم.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا