اقتصاد

صورت‌های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجمع عمومی عادی و فوق العاده صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با هدف بررسی عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ و تصویب بودجه سال ۱۴۰۱ با حضور حجت الله عبدالملکی به عنوان رئیس مجمع، محمد کبیری معاون امور تعاون، اعضای هیئت مدیره صندوق و اعضای مجمع عمومی (وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت)، برگزار شد.

در این مجمع با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر شد سقف ضمانت نامه برای تعاونی‌های کارآفرین پیشرو به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر اعضای مجمع در این نشست با تقدیر از عملکرد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به بیان نکات مهمی پیرامون فعالیت‌های صندوق و همچنین برنامه‌های آتی اشاره کرد.

در این جلسه مهدی حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، گزارشی از فعالیت‌های صندوق را در سال ۱۳۹۹ ارائه کرد.

حسابرس مستقل و بازرس قانونی (سازمان حسابرسی) گزارشی از نحوه عملکرد و صورت‌های مالی شامل سود و زیان و تراز نامه ارائه داد و نظر نهایی حسابرس در خصوص صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ مطلوب اعلام شد.

در این نشست مجمع عمومی فوق العاده صندوق نیز برگزار شد که نمایندگان اعضای مجمع، نقطه نظرات خود را خصوص بودجه سال ۱۴۰۱ صندوق مطرح کردند و در پایان این جلسه بودجه سال ۱۴۰۱ به تأیید اعضای مجمع رسید.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا