اقتصاد

طرح مشکلات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، فقط به‌صورت الکترونیکی


به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «سید مهدی نیازی» در نخسین جلسه کارگروه تسهیل استان تهران افزود: طرح درخواست‌ها و موضوعات مرتبط با تسهیل و رفع موانع تولید در ستاد و کارگروه‌های استانی، خارج از سامانه قابلیت پیگیری و اجرا ندارد. وی گفت: دستگاه‌های اجرایی مکلفند در زمان‌بندی تعیین شده در سامانه نسبت به حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی اقدام کنند.

نیازی با اشاره به شعار سال، تصریح‌کرد: با توجه به شعار سال، از روز نخست امسال کار ستاد آغاز شد تا به منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با تمرکز بر تولید، اتفاق ویژه‌ای در حوزه تولید و «جهش تولید» رقم بخورد.

وی با تاکید بر ضرورت فعالیت مستمر کارگروه‌های تسهیل استانی، تاکید کرد: این کارگروه‌ها باید به صورت مستمر فعال باشند و در صورت نیاز به‌طور روزانه جلسه کارگروه را برگزار و برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تصمیم‌گیری کنند.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خاطرنشان‌کرد: از آنجا که حجم ورودی پرونده‌ها به دبیرخانه‌های استانی زیاد است، طبق قانون دبیرخانه نباید تشکیلات جدید ایجاد کند، بلکه باید از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در بخش نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات استفاده کند.

وی با اشاره به اقدامات ستاد و کارگروه‌های استانی در سال ۹۹، گفت: نتایج و ارزیابی اقدامات انجام شده، اطلاع‌رسانی خواهد شد تا از دستگاه‌ها و کارگروه‌های برتر تقدیر شود.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا