اقتصاد

عزت الله محمدی ؛ رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش و مدیرعامل فرودگاه بین المللی کیش در پیامی روز کیش را تبریک گفت

کیش را می‌توان ورق به ورق تماشا کرد و در هر تصویر از آن درنگ کرد و با چشم باز، گوش شنوا و حضور دل؛ حرکت صبور و مداوم را دید. غم ها؛ شادی‌ها؛ امید‌ها و آرزو‌های مردمان از تمام قومیت‌ها را دید و گرمای مهر و صمیمیت آن‌ها را احساس کرد. در هر کجای ایران که باشی.

 

روز کیش مبارک

 

جزیره زیبای کیش با برخورداری از جاذبه‌های طبیعی و موقعیت بی بدیل جغرافیایی در گستره آب‌های فیروزه‌ای خلیج فارس و داشتن زیرساخت‌های مناسب می‌تواند به مهم‌ترین مقصد گردشگران خارجی و داخلی و فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل شود.

وجود امکانات تفریحی و زیرساخت‌های گردشگری؛ عدم نیاز به دریافت روادید برای سفر ایرانیان خارج از کشور و گردشگران خارجی، برخورداری از خطوط پروازی و حمل و نقل دریایی بین کیش با کشور‌های حوزه خلیج فارس از مزیت‌های اقتصادی و زیرساخت‌های گردشگری از جمله گردشگری سلامت در این جزیره زیبا می‌باشد.

در خصوص برنامه ریزی‌های آتی در حوزه سرمایه گذاری در جزیره کیش باید به این نکته اشاره کرد که بسته‌های فرصت‌های سرمایه گذاری به همت متخصصان حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری ۲۰ طرح مطالعاتی به صورت دقیق تعریف شده و به سرمایه گذاران ارائه می‌شود.

 

این طرح‌ها دارای توجیه اقتصادی و در بازه زمانی به سود دهی می‌رسند. همچنین در این بسته‌ها مزیت‌ها و مشوق‌های سرمایه گذاری در کیش مانند شرایط ویژه ارائه زمین و پروانه ساخت و نحوه باز پرداخت مطالبات سازمان به سرمایه گذاران درج شده است.

تمرکز بر اقتصاد، هوشمند سازی، رونق بخشی به اقتصاد دریا و ساحل، حمل و نقل هوایی و دریایی، دریانوردی و … از حوزه‌های اولویت دار در شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فوردگاه‌های کیش می‌باشد.

 

نام گذاری روزی به نام ” کیش ” در تقویم سالیانه از نگاه اقتصادی و گردشگری می‌تواند همراه با یادآوری برند کیش در اذهان بازار‌های هدف و زمینه سازی رویدادی ماندگار با هدف جذب گردشگر و سرمایه گذار؛ در ایام مرتبط با این روز؛ بهانه‌ای برای قدردانی از سازندگان کیش و میزبانان گردشگران و مسئولان دلسوز این جزیره زیبا باشد. “روز ۲۰ آبان روز کیش مبارک”


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا