ورزش

قهرمانی پارس در نیم‌فصل لیگ برتر آب های آرام زنان


به گزارش ایرنا، هفته اول لیگ برتر آب های آرام زنان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گرامیداشت زنده‌یاد هاجر پارسایی‌مهر به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد.

این رقابت‌ها در مرحله اول و دوم صبح و بعدازظهر امروز انجام شد.

باشگاه‌های بحر گستر پارس هرمزگان، میداف بوشهر، کیوپلاس لرستان، لاتیدان آوش هرمزگان و آوا شهرکرد در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند و قایقرانان در مواد کایاک و کانوی یکنفره ۵۰۰ و ۲۰۰ متر و ۴ در ۲۰۰ متر امدادی رقابت کردند.

در کایاک یکنفره ۵٠٠ متر زنان الناز شفیعیان از بحرگستر پارس با زمان ٢:١١.۵٠۶ دقیقه اول، تانیا کارگرپور از میداف از ٢:١٢.۴٢۶ دقیقه دوم و سمن سلطانی از کیو پلاس با زمان ٢:١٣.٧٠٣ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۵٠٠ متر زنان پریسا محمدزاده از بحرگستر پارس با زمان ٢:٣۵.٣٧۶ دقیقه، هدیه خیرآبادی از میداف با زمان ٢:٣۶.۴٩٢ دقیقه و شیما داناپور از لاتیدان آوش با زمان ٢:۴٠.٨٧٨ دقیقه اول تا سوم شدند.

در کایاک یکنفره ٢٠٠ متر هدیه کاظمی از لاتیدان آوش ۴٧.۵٧١ ثانیه اول، مهسا آذری از آوا با زمان ۴٩.۵٠٠ ثانیه دوم و کیانا کمال‌زاده از بحرگستر پارس با زمان ۴٩.٨۴٠ سوم شدند.

در کانوی یکنفره ٢٠٠ متر آتنا رئوفی از لاتیدان آوش با زمان ۵۶.٢٠٢ ثانیه مقام اول، مهسا کهنسال از کیو پلاس با زمان ۵٧.٧٩٠ ثانیه مقام دوم و مائده شورگشتی از میداف با زمان ۵٨.٩٠١ ثانیه مقام سوم را بدست آوردند.

در مسابقه ۴ در ٢٠٠ متر امدادی تیم بحرگستر پارس با ترکیب الناز شفیعیان، کیانا کمال‌زاده، پریسا محمدزاده و مریم شورگشتی با زمان ٣:٣۵.۵٣ دقیقه مقام نخست را کسب کرد، آوا شهرکرد با ترکیب سما یاسمی، مهسا آذری، زیبا سماک‌حرفه و هستی ناصری از میداف با زمان ٣:٣٩.۴١ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و تیم میداف با ترکیب تانیا کارگرپور، ساجده تبریزی، مائده شورگشتی و هدیه خیرآبادی با زمان ٣:۴٣.٨۶ دقیقه سوم شدند.

در پایان مرحله اول تیم بحر گستر پارس با ۴٣ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، میداف بوشهر با ٣۵ امتیاز در رده دوم ایستاد و آوا شهرکرد با ٣۴ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

در نوبت عصر و مرحله دوم این مسابقات، قایقرانان به رقابت پرداختند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر الناز شفیعیان از بحر گستر پارس با زمان۲:۰۶.۳۱۶ دقیقه اول، تانیا کارگرپور از میداف با زمان ۲:۰۷.۲۱۶ دقیقه دوم و سمن سلطانی از کیوپلاس با زمان ۲:۰۹.۴۷۹ دقیقه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر پریسا محمدزاده از بحر گستر پارس با زمان ۲:۲۴.۷۳۷ دقیقه مقام اول، هدیه خیرآبادی از میداف با زمان ۲:۲۶.۴۱۴ دقیقه مقام دوم و زیبا سماک‌حرفه از آوا با زمان ۲:۲۸.۸۴۰ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر هدیه کاظمی از لاتیدان آوش با زمان ۴۴.۵۳۰ ثانیه اول، کیانا کمال‌زاده از بحر گستر پارس با زمان ۴۶.۱۵۰ ثانیه دوم و مهسا آذری از آوا با زمان ۴۶.۳۲۷ ثانیه سوم شدند.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر آتنا رئوفی از لاتیدان آوش با زمان ۵۵.۵۰۷ ثانیه مقام اول، مهسا کهنسال از کیوپلاس با زمان ۵۶.۶۱۱ ثانیه مقام دوم و مریم شورگشتی از بحر گستر پارس با زمان ۵۷.۶۱۱ ثانیه مقام سوم را بدست آوردند.

در مسابقه ۴ در ۲۰۰ متر امدادی که با حضور تیم‌های آوا، لاتیدان آوش، بحر گستر پارس، میداف و کیو پلاس برگزار شد با توجه به نتایج خطاهای قایق‌ها تیم آوا با ترکیب سما یاسمی، مهسا آذری، زیبا سماک‌حرفه و هستی ناصری با زمان ۳:۳۷.۷۰۴ دقیقه مقام نخست را کسب کرد و ۴ تیم دیگر DSQ شدند.

بر این اساس با برگزاری مرحله اول و دوم رقابت‌ها و با احتساب جمع امتیازات دور رفت، باشگاه بحر گستر پارس هرمزگان با ۷۶ امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، باشگاه آوا شهرکرد با ۶۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با ۶۱ امتیاز عنوان سوم را بدست آورد. تیم‌های لاتیدان آوش هرمزگان و کیو پلاس لرستان نیز با ۶۰ و ۵۲ امتیاز در رده‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا