ورزش

قهرمان و رکورد دار ملی کشورمان این بار رکوردی متفاوت را در کارنامه افتخاراتش به ثبت رساند

سیّدافشین مباشر با به راه اندازی کمپینی تحت عنوان (دست خالق برای یاری خلق) از تمامی قهرمانان و پهلوانان و ورزشکاران کشور عزیزمان برای یاری رسانی و مساعدت نمودن قشر مستضعف و آسیب پذیر و آسیب دیده جامعه دعوت بعمل آورد.

به گزارش خبرنگار آقای خبر: قهرمان ملی کشورمان سیّدافشین مباشر که چندی پیش ( اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) موفّق به ثبت چهارمین رکورد رسمی خود و وُرود پیدا کردن به کتاب رکورد داران ملی کشور عزیزمان گردیده بود این بار رِکوردِ مهربانی و هم دلی و دستگیری از قشر ضعیف و آسیب دیده جامعه را به ثبت رساند.

سیّدافشین مباشر با به راه اندازی کمپینی تحت عنوان ( دست خالق برای یاری خلق ) از تمامی قهرمانان و پهلوانان و ورزشکاران کشور عزیزمان برای یاری رسانی و مساعدت نمودن قشر مستضعف و آسیب پذیر و آسیب دیده جامعه دعوت بعمل آورد.

مُباشر که در کارنامه درخشانش در میان عناوین قهرمانی بیشمارش دارای ۴ عنوان ثبت رکورد جهانی میباشد به خبرنگار آقای خبر اظهار داشت سعی بر آن دارد که پنجمین رکوردش ( بالاترین درصد کمک و خیر رسانی به اقشار محروم کشورمان باشد و به نیّت و مَدَد ۵ تَنِ آل عبا(ع) اینبار رکوردش را در کتاب رکُورد داران خداوند به ثبت برساند ).

رکوردهای به ثبت رسیده سیّدافشین مباشر عبارتند از:

۱- جا به جایی سنگین ترین تریلرهای جهان
۲- به ثبت رساندن بزرگترین سایز دور بازو
۳- شکستن ضخیم ترین چوب راش بر روی عضلات پشت بازوی ۲ دست
۴- جا به جا کردن ۲۹۶۰۰ کیلوگرم وزنه در مدّت زمان ۱ ساعت در حرکت زیر بغل لَت سیم کش با وزنه انتخابی ۲۰۰ کیلوگرم در هر حرکت

در پایان بعنوان کلام آخر گرندمستر سیّدافشین مباشر اظهار داشت:

قهرمانی که از عملکرد و خُلق و خویِ پهلوانی بی نصیب باشد همچون واعِظِ بی عَمَل و زَنبورِ بی عَسَلی هست که تمامی تلاشش در پایان بی حَصَل است & با افتخار خود را سرباز وطن و خادم هم وطنانش عنوان داشت.

 

کد خبر: ۱۳۱۲4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا