ورزش

مخالفت شدید مردم با هزینه‌های نجومی دولت در ورزش؛حرام است!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اعلام مبلغ قرارداد یحیی گل‌محمدی از سوی درویش در برنامه تلویزیونی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت. بسیاری نسبت به مبلغ نجومی قرارداد سرمربی پرسپولیس معترض شدند و عده‌ای هم این مبلغ را حق او می‌دانستند.

در این بین یک موج انتقادی نسبت به ارقام نجومی ستارگان فوتبال به وجود آمده و خیلی‌ها معتقدند در شرایط اقتصادی فعلی و در فوتبالی که درآمدزا نیست این هزینه‌ها منطقی به نظر نمی‌رسد. دیروز از شما خواستیم تا نظر خودتان را در خصوص این موضوع برای خبرآنلاین بنویسید. در ادامه بخشی از نظرات کابران خبرآنلاین آمده است:

 • از پول بیت المال و عمومی خیر. باشگاه ها را خصوصی کنید و هر چه دلشان خواست بدهند.

 • با مالیات یا بدون مالیات از بیت المال یک ریال هم زیاد است اما با بخش خصوصی هر چقدر که دوست دارند

 • این ها پول مردم است نباید به فوتبالیستها بدهند. باشگاهها را خصوصی کنید تا ببینید چند نفر فوتبالیست می شوند

 • چه حقوق ورزشکار چه پزشکان چه مدیران شرکتها چه شهرداری و بانکها و چه هنرمندان باید در حد عرف کشور باشه. نمیشه لیگمون یا سینمامون در حد کشور درجه سه باشه و حقوق ها در حد کانادا و آمریکا. پزشکی که در کشورهای پیشرفته حتی مدرکش رو قبول ندارند در جایی نیست که حقوق دلاری بخواد. ورزشکاری که در حد لیگ ایرانه باید حقوقش هم در حد لیگ ایران باشه نه لیگ برتر انگلستان.

 • بهترین مربی و بازیکن ایرانی ، بیشتر از ۲۰۰هزاردلار یا ۵میلیارد تومن ارزش نداره ، سقفش باید این باشه …باید مثل لالیگا سقف بذاریم … مخصوصا که حالا این دو تیم به بورس اومدن و صورتهای مالی باشگاه ها در قیمت سهامشون تاثیر میذاره

 • صد البته که مخالفم ، وقتی دریافتی کارگر ساده کمتر از ۱۰۰ میلیون در سال است و برای گذران زندگی باید در سه جا کار کنند تا بتوانند خرج و مخارج زندگی اون بازیکن یا مربی یکسال قراره ورزش کنه و شوت بزنه و کیف کنه و میلیاردی پول بگیره .

 • خیییلی موافقم چون اینا ادم هایی هستن که از صبح تا شب زحمت می‌کشند و عرق می ریزند پس حقشونه.

 • من به شخصه اصلا اصلا راضی نیستم که پول بیت المال و از سهم من چنین قراردادهایی به تیمهای حکومتی داده میشه – تازه اینقدر هم منت میزارن و خودشون و طرفدار تیم ها میدونن ولی همش واسه بازار گرمیه و بالا بردن دستمزدشون – بخدا من فوتبالیم و عاشق فوتبال ولی اینطوری حاضرم در فوتبال تخته بشه و پولش صرف مردم بشه که بودجه و گردش مالی بسیار بالایی است .ولی اینطوری فقط چند نفر ازین پول بهره برداری میکنند.

 • اگر بخش خصوصی هزینه میکنه هیچ اشکالی نداره اما اگر دولتی ها و خصولتی ها هزینه می کنند من راضی نیستم و شرعا هم مشکل داره. در این وضعیت وخیم اقتصادی و از جیب ملت حق ندارند هزینه کنند.

 • خیر.زیرا بازی های لیگ برتر بسیار بی کیفیت و فاقد جذابیت هستند.باید بهترین بازیکن این لیگ زیاد زیاد ۵۰۰میلیون قراداد سالیانش باشه.

 • امثال گل محمدی و مجیدی ماهانه بیش از یک میلیارد تومان درآمد دارند و متاسفانه جوانانی برای اینها تب میکنند که به نان شب محتاجند.در حد حقوق وزارت کار باید به اینها از بیت المال پرداخت بشه.اگر میتونند بروند به کشورهای دیگر و کار کنند و پول دربیاورند.چه معنی داره وقتی مردمی به بدبختی روزگار میگذرونند اینها این همه درآمد داشته باشند.

۲۵۸ ۲۵۱


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا