چند رسانه ای

مروری بر زندگی نامه دکتر سید حسین صانعی مشاور نمونه امور ملکی

دکتر سید حسین صانعی از جمله مشاوران و مدیران نمونه امور ملک و مستغلات است. دکتر سیدحسین صانعی متولد ۱۳۵۵. از دیار سربداران شهر قدیمی و کهن سبزوار است. در خا‌نواده‌ ای‌ مذهبی‌ چشم‌ به‌ جها‌ن‌ گشود. سید حسین از دوران دبستان تا دبیرستان را در سبزوار گذراند. اما به دلیل علاقه از همان ابتدا به پیشرفت در کسب و کار در سال ۱۳۷۷ به تهران مهاجرت کرد. و در بازار تهران مشغول به کار شد.

 

اما ورشکستگی آن هم در دو مرحله در زندگی سید حسین صانعی وی را به این تفکر فرو برد. چرا علی رغم استعداد زیاد باز شکست می خورد. تا اینکه پس از تفکرات زیاد و آزمون و خطاها در سال ۱۳۹۸ به این تصمیم می رسد. که باید یک زندگی جدید برای خود آغاز کند. که علاوه بر اصول انسانیت بتواند همسان با استعداد و علاقه خود هم باشد. تا اینکه وی پا به عرصه املاک گذاشت.

این بار سید حسین صانعی شبیه برخی افراد که با تجربه ناکافی و عدم اطلاعات علمی وارد یک حوزه کاری جدید می شوند. به صنعت املاک ورود پیدا نکرد و از همان ابتدا یکسری آموزش‌های علمی در زمینه املاک را به طور حرفه ای و جدی کسب کرد.

وی دانش آموخته مکتب جناب پرفسور خزایی پدر علم آینده نگری ایران است. که درس‌های زیادی از ایشان آموخته است. از جمله فعالیت‌های دکتر سید حسین صانعی کارشناس امور ملکی و منتور سرمایه گذاری خرید و فروش املاک و مستغلات می باشد. 

علم به روز، صداقت در کار، مشاوره‌های درست، بینش و تلاش از جمله رموز موفق دکتر سید حسین صانعی در این صنعت است. الگو وی جناب صمد سلیمان زاده سازنده سومین نماد پایتخت برج پارس جردن. و استاد بزرگ و انبوه ساز جناب آقای دکتر رضا بیدار مردی استثنایی در حوزه مسکن بوده است.

اینستاگرام Dr.hoseinsanee

 

کد خبر: ۱۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Thumbnails managed by ThumbPress