فرهنگ

مرور آثار «جواد عزتی» و فیلم های امیدبخش در شبکه نمایش


به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم های این هفته شبکه نمایش به تفکیک ساعت پخش بدین صورت خواهد بود:
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۲ تا جمعه ۲۸ خرداد به ترتیب: بازی دو نفره، سایه پدر، پسر ارشد من، شوق هنگام، سجل، باجناق ها، خانه ای کنار ابرها است.
ساعت ۱۹:
فیلم های امید بخش و انگیزشی، موضوعی است که این هفته شبکه نمایش به آن می پردازد و به ترتیب در طول هفته این عناوین پخش خواهند شد: مریم و میتل، بهترین بازی دنیا، مناظره، در جستجوی خوشبخت، میلیونر زاغه نشین، کارآموز، ادی عقاب آسمان ها.
ساعت ۲۱:
جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون (متولد ۱۳۶۰)، تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر بوده و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم ماجرای نیمروز  است.

منتخب فیلم های این بازیگر محبوب و شناخته شده ایرانی این هفته از شبکه نمایش بدین ترتیب پخش می شوند: فرشته ها با هم می آیند، وقت بزرگ شدنه، تنگه ابوقریب، طلا و مس، تگرگ و آفتاب، آینه بغل و  زاپاس.
ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب این شبکه را شامل می شود، این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: زندگی وسلی دیدز، سر به مهر، هتل نقاب پوشان، تیم امنیت، تصویر ذهنی، شجاع دل، وقتی آنها ما را می بینند.
ساعت ۱ بامداد:
سینما کلاسیک شبکه نمایش که به مرور آثار برجسته سینمای کلاسیک جهان می پردازد. هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: تخت خواب سحر آمیز، روزی که زمین از حرکت ایستاد، آماتور، راز سوم، دنیای آپو، مردم معمولی، دی دی کارشناس می شود.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا