ورزش

مس – القطن یمن، آغازگر هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا


مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا از شنبه ۲۲ خرداد با دیدار مس کرمان و تیم القطن یمن آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا از شنبه ۲۲ خرداد به میزبانی جده عربستان آغاز می‌شود. تیم مس کرمان در اولین دیدار این مسابقات مقابل القطن یمن قرار خواهد گرفت.

همچنین تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نیز در اولین دیدارش در این رقابتها به مصاف المظهر عربستان خواهد رفت.

در این مسابقات ۱۱ تیم حضور دارند که در دو گروه با هم رقابت خواهند کرد. ایران در این مسابقات دو نماینده دارد که برای نخستین بار عازم این مسابقات شده‌اند.

گروه‌بندی مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا:

گروه A: العربی قطر، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ایران، السالمیه کویت، تیم المظهر عربستان، النجمه بحرین

گروه B: تیم الوحده عربستان، تیم اوزبک ازبکستان، تیم القطن یمن، مس کرمان ایران، الدحیل قطر و الکویت کویت

سعید برخورداری لژیونر هندبال ایران نیز به همراه تیم العربی قطر در این مسابقات حضور دارد. العربی در دوره قبلی این مسابقات قهرمان شده بود و درصدد حفظ عنوان قهرمانی است.

برنامه مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا: 

شنبه ۲۲ خرداد:
مس کرمان – القطن یمن ساعت ۱۲.۳۰  گروه B
ازبک ازبکستان – الدحیل قطر ساعت ۱۴.۳۰  گروه B
المظهر عربستان – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۶:۳۰ گروه A
الوحده عربستان – الکویت ساعت ۱۸:۳۰  گروه B
النجمیه بحرین – العربی قطر ساعت ۱۸:۳۰ گروه A

یکشنبه ۲۳ خرداد: 
ازبک ازبکستان – القطن یمن ساعت ۱۲.۳۰  گروه B
السالمیه کویت – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۴.۳۰  گروه A
المظهر عربستان – العربی قطر ۱۶:۳۰ گروه A
الوحده عربستان – الدحیل قطر ساعت ۱۸:۳۰  گروه B
الکویت – مس کرمان ساعت ۱۸:۳۰ گروه B

دوشنبه ۲۴ خرداد:
نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون- النجمیه بحرین ساعت ۱۲.۳۰  گروه A
القطن یمن – الدحیل قطر ساعت ۱۴.۳۰  گروه B
المظهر عربستان – السالمیه کویت ۱۶:۳۰ گروه A
الوحده عربستان – مس کرمان ساعت ۱۸:۳۰  گروه B
الکویت – ازبک ازبکستان ساعت ۱۸:۳۰ گروه B

چهارشنبه ۲۶ خرداد:
مس کرمان – ازبک ازبکستان ساعت ۱۲.۳۰  گروه B
السالمیه کویت- العربی قطر ساعت ۱۴.۳۰  گروه A
الدحیل قطر – الکویت ۱۶:۳۰ گروه B
الوحده عربستان – القطن یمن ساعت ۱۸:۳۰  گروه B
النجمیه بحرین – المظهر عربستان ساعت ۱۸:۳۰ گروه A

پنج شنبه ۲۷ خرداد:
العربی قطر – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۲.۳۰  گروه A
الکویت – القطن یمن ساعت ۱۴.۳۰  گروه B
مس کرمان – الدحیل قطر ۱۶:۳۰ گروه B
الوحده عربستان – ازبک ازبکستان ساعت ۱۸:۳۰  گروه B
النجمیه بحرین – السالمیه کویت ساعت ۱۸:۳۰ گروه A

مرحله اصلی و نیمه نهایی مسابقات شنبه ۲۹ خرداد  و مرحله نهایی نیز دوشنبه ۳۱ خرداد انجام خواهد شد.

انتهای پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا