ورزش

مشکلی برای ریاست فدراسیون جهانی کبدی ندارم/ فاکتور یک میلیاردی واقعیت ندارد


عباس اورسجی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون جهانی کبدی در ایران قطعی است، اظهار داشت: ۲ روز پیش درباره این موضوع با دبیر فدراسیون جهانی کبدی صحبت کردم. قرار شد وی به ایران بیاید تا مذاکرات مربوط به آن را انجام دهیم.

وی در مورد اینکه هزینه‌های برگزاری این انتخابات در ایران به چه شکل تامین می‌شود، گفت: با وزارت ورزش جلساتی خواهیم داشت تا بتوانیم راهکاری برای این موضوع پیدا کنیم. مهمترین دغدغه ما برای برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی در ایران، همین موضوع است.

سرپرست فدراسیون جهانی کبدی در پاسخ به این سوال که چند کشور عضو مجمع این فدراسیون هستند، تصریح کرد: حدود ۵۰ کشور عضو فدراسیون جهانی کبدی هستند که در انتخابات این فدراسیون حق رای دارند.

اورسجی در مورد اینکه چقدر شانس ریاست در فدراسیون جهانی کبدی را دارد، گفت: مشکلی برای کسب آرای لازم و ریاست در فدراسیون جهانی را ندارم. تنها مسئله‌ای که در حال حاضر با آن روبرو هستیم تامین منابع مالی برای برگزاری انتخابات در ایران است.

وی در مورد برخی شایعه‌ها مبنی بر اینکه فدراسیون کبدی برای خرید البسه ورزشکاران فاکتور یک میلیارد تومانی ارائه داده، گفت: چنین چیزی واقعیت ندارد. جساب‌های مالی برخط است و اصلا امکان صدور چنین فاکتوری نیست. با توجه به اینکه انتخابات فدراسیون کبدی نزدیک است شایعه‌پراکنی می‌کنند تا من تخریب شوم.

 

 

انتهای پیام/


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا