جامعه

معافیت مددجویان دستگاه‌های حمایتی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهری :: خبرگزاری خانه ملت


علی اکبر بسطامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عنوان نماینده کمیسیون اجتماعی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبات نشست امروز(سه‌شنبه 16 دی ماه) این کمیسیون در حوزه اجتماعی، گفت: امروز در نشست کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 دو مصوبه در خصوص پیشنهادات مطرح شده از سوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی داشتیم که مطرح کردم و با موافقت نمایندگان همراه شد.  


نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از این مصوبات مربوط به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی بود که از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی و عوارض دهیاری، شهرداری و هزینه‌های انشعاب آب، برق، فاضلاب و گاز برای واحدهای مسکونی اختصاص یافته به آنان بر اساس الگوی مصرف فقط برای یکبار معاف هستند.


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دومین مصوبه این نشست در حوزه اجتماعی مربوط به بند الحاقی به تبصره 6 بود که مطرح کردم و به تصویب نمایندگان رسید.


عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این مصوبه بر معافیت رده‌های بسیج، پایگاه‌ها و حوزه‌های علمیه از پرداخت حق انشعاب آب، گاز، برق، شهرداری و عوارض تاکید می‌کند./


پایان پیام


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا