اقتصاد

معرفی سامانه ” وقتم ” امور خدمات پزشکی ،معرفی و نوبت دهی اینترنتی پزشکان و مراکز درمانی شهرستان ارومیه

 

 

معرفی سامانه

 

در این زمینه فعالیت شرکت علاوه بر امور برنامه ریزی شده ، پشتیبانی و پاسخگویی از طریق تماس های تلفنی جهت سهولت دسترسی بیماران از شهر ارومیه و سراسر استان و حتی در برخی موارد از سایر استان ها و کشورهای مجاور به اطلاعات متخصصین عفونی و داخلی و بیمارستان ها و کلینیک های پذیرای بیماران ، بوده است . در دوران آغاز واکسیناسیون سراسری نیز این سامانه از طریق صفحات مجازی رسمی خود اقدام به معرفی مراکز واکسیناسیون کرده و اطلاعیه ها و آدرس های جدید اعلام شده از سمت مراجع ذیصلاح مانند دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و مراکز آموزشی و درمانی مانند بیمارستان امام خمینی ( ره ) ، را باز نشر داده و بدین صورت از امکانات موجود خود در راستای کمک به همشهریان و ترغیب برای واکسیناسیون سراسری بهره برده است .

با توجه به حضور اکثر پزشکان متخصص و فوق تخصص در دی کلینیک تدبیر ارومیه ، اطلاعات نسبتا کاملی از مشخصات کلی این کلینیک به همراه لیست تخصص ها و درمانگاههای فعال و همچنین اسامی پزشکان فعال در این کلینیک به همراه برنامه زمانبندی فعالیت این عزیزان ، تهیه و در سامانه بارگزاری شده است . کلینیک تدبیر با حضور پزشکانی چون دکتر میررضا قائمی ( فوق تخصص ایمونولوژی ، آلرژی وآسم ) و دکتر حمید رضا هوشمند ( فوق تخصص ایمونولوژی ، آلرژی وآسم )
در حال حاضر و همچنین جناب آقای دکتر بهداد بروفه (متخصص بیماری های داخلی و فوق تخصص بیماری های ریه ) در گذشته در معاینه و درمان بیماران کرونایی بسیار کوشا و ساعی بوده و همچنان پرتوان در این امر پیش می رود . جناب آقای دکتر بروفه نیز پس از خروج از این کلینیک به تجهیز مطب شخصی خود با تجهیزات به روز و کادر مجرب پرداخته و علاوه بر بیمارستان میلاد ارومیه در مطب شخصی خود واقع در خیابان ورزش – ساختمان شیخ الرئیس به مداوای بیماران مراجعه کننده از سراسر استان مشغول هستند .

علاوه بر اینها ، بعد از شیوع کرونا پزشکان متخصص بیماری های عفونی و همچنین پزشکان متخصص داخلی نیز از سنگر داران جبهه سلامت بوده و هستند که اطلاعات مکانی شامل آدرس به روز و دقیق و شماره تماس مطب ها و همچنین در اکثر موارد نوبت دهی آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری ایشان نیز به تفصیل در صفحات اختصاصی مربوط به هرکدام از آن ها در سامانه وقتم آماده و در اختیار عزیزان بیمار قرار گرفته است .

 
با تلاش های صورت گرفته در مسیر واکسیناسیون عمومی ضد کرونا از سوی مراجع ذی ربط و رعایت اصول چهارگانه و زندگی بخش ( استفاده از ماسک – رعایت فاصله گذاری اجتماعی  – پرهیز از تجمعات – شستن و ضد عفونی کردن دستها بصورت متوالی و اصولی ) مر بوط به بهداشت فردی و اجتماعی از سوی اقشار مختلف جامعه ، روند سریع ابتلا و آمار فوق وحشتناک مرگ و میر بر اثر این بیماری ، به شدت کاسته شده و وضعیت شهرها از نظر طبقه بندی رنگی ، به یک وضعیت قابل قبول تبدیل گشته است . در صورتی که تمامی افرادی که واجد شرایط سنی و سلامتی برای دریافت واکسن هستند به انجام کامل این طرح بزرگ ملی کمک کرده و در مقابل شایعات بسیار زیاد موجود گروه های ضد واکسن ، تحت تاثیر قرار نگیرند ، قطعا این زنجیره قابل گسستن و این بیماری قابل ریشه کن شدن می باشد . امید است زحمات بی پایان و خستگی ناپذیر کادر درمان در دو سال گذشته در مواجهه با بیماری کرونا ، به دلیل سهل انگاری برخی افراد ، بی نتیجه و کم اثر نگشته و بتوانیم به سرعت به زندگی عادی خود بازگردیم . 

همچینین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک تدبیر ارومیه به این لینک مراجعه کنید.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا