ورزش

مقابل سایپا بدشانس بودیم/ می‌توانستیم پیروز شویم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا اکبرپور شامگاه شنبه بعداز تساوی تیمش برابر سایپا در نشست خبری گفت: می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم.

وی با بیان اینکه این دیدار یک بازی ۶ امتیازی برای دو تیم بود، افزود: مثل بازی قبل خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. گل هم زدیم اما بعد از گل دو سه موقعیت دیگر داشتیم که اگر این موقعیت‌ها به گل تبدیل می‌شدند، در نیمه اول بازی را تمام کرده و ۳ امتیاز را می‌گرفتیم.

وی افزود: بازیکنان ما اصلاً خودشان را باور نمی‌کنند که می‌توانند از حریف عبور کنند و گل بزنند. امیدوارم بچه‌ها به خود باوری برسند.

سرمربی ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه گل‌هایی می‌خوریم که خوردن این گل‌ها در لیگ برتر هنر است، ابراز داشت: توپ‌های ساده ای وارد دروازه ما می‌شود ولی با این شرایط از بازیکنان تیمم راضی هستیم.

اکبرپور با بیان اینکه داشته‌های ما همین است و نمی‌توانیم بازیکن دیگری را جذب کنیم، افزود: در این مدت سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ فنی ارتقا دهیم تا گل‌های بیشتری بزنیم.

وی در پایان گفت: در مجموع دست مان خالی است و اگر از ابتدا خوب بسته می‌شد، شرایط الان طور دیگری بود. باید کم کم بسازیم و جلو برویم.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا