ورزش

مهرداد میناوند و علی انصاریان به زودی خوب می‌شوند/ چرا خلیل زاده نباید با فرهاد مجیدی ملاقات کند؟!

گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو – استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر با شکست از سایپا همچنان با یک بازی بیشتر نسبت به صنعت نفت آبادان در صدر است اما همچنان برخی از طرفداران و کارشناسان این تیم نسبت به روند نتیجه گیری استقلال انتقاد دارند. در همین باره و البته بیماری خطرناک کرونا که این روزها گریبانگیر دو تن از پیشکسوتان فوتبال ملی کشورمان شده با دفاع چپ اسبق استقلال درباره خاطراتش با مهرداد میناوند در تیم ملی صحبت کردیم.

علیرضا نیکبخت واحدی در گفت و گو با دانشجو، درباره ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان به بیماری کووید 19 و شرایط بدی که در این روزها پشت سرمی گذارند حرف زد و معتقد بود هر دوی این نفرات به زودی به جمع خانواده و اجتماع برمی گردند. با او درباره استقلال هم حرف زدیم که به شدت از حواشی که برای فکری ایجاد شده دلخور بود.
متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* از وضعیت مهرداد میناوند خبر دارید؟
– بله! واقعا برای مهرداد عزیز متأسفم و البته برایش آرزوی سلامتی می کنم. به نظرم شرایط خیلی سختی را پشت سر می گذاریم و این وضعیت مشخص کرد که کرونا ورزشکار و غیرورزشکار نمی شناسد و همه ما باید رعایت پروتکل های بهداشتی را سرلوحه همه کارهایمان قرار بدهیم.

* این روزها خیلی از استقلالی ها هم برای مهرداد آرزوی سلامتی کرده اند؟
– بله! طبیعی است چون کری خوانی و رقابت برای درون زمین است و بیرون از زمین چمن همه ما با هم برادر هستیم و فارغ از رنگها با هم هموطن هستیم. مهرداد در تیم ملی در دوران بلاژویچ هم تیمی و هم پستی من بود و بارها کنار هم به زمین رفته ایم و او سهم زیادی در شادی مردم ایران داشته است. مهرداد میناوند برای استقلالی ها خیلی کری می خواند ولی به هر حال همه استقلالی ها در این مدت ثابت کردند که دوستش دارند و متوجه کری های بی منظورش بوده اند.

* خیلی ها هم به کمکش رفته اند؟
– علی کریمی بار دیگر نشان داد اگر در هر زمینه ای پا پیش می گذارد فقط لب و دهان نیست و پای کار است. او برای ریاست فدراسیون فوتبال هم کاندیدا شده و برایش در آن جبهه هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتواند به آنچه لیاقتش را دارد برسد. علی در همه این سالها بدون هیچ چشمداشتی کنار مردم بوده و این ارزش کارهایش را بالاتر می برد.

* در دوران تیم ملی چه خاطره ای با مهرداد دارید؟
– خب او چپ تیم ملی بود که من به اردوی تیم ملی دعوت شدم و در خیلی از بازیها با هم بازی می کردیم و خاطرات زیادی با هم داریم ولی مهمترین آنها دیدار روبروی ایرلند بود که در زمین حریف بازی می کردیم. جایی که “روی کین” یک توسرتوپ زد و مهرداد را جا گذاشت بعد مهرداد به جای روی کین و توپ، یک تکل زیر پای من بست و تماشاگران ایرلندی تا نیم ساعت داشتند به ما می خندیدند.

* اوضاع علی انصاریان هم خیلی روبراه نیست؟
– بله متأسفانه این شرایط اصلا خوب نیست و برای علی هم آرزوی سلامتی دارم. مطمئن هستم که هر دو این عزیزان این قدرت را دارند که دوباره به زندگی عادی برگردند و کرونا را شکست بدهند. امیدوارم مراقبت های پزشکی هم به نحو احسن انجام شود تا مشکل شان برطرف شده و دوباره به جامعه ورزش و هنر برگردند.

*از استقلال خبر دارید؟
– نمی دانم چرا هر زمان استقلال خوب کار می کند سیل حواشی بر سر این تیم آوار می شود؟ تیمی که در صدر جدول است که نباید حاشیه داشته باشد. این چه وضعیتی است.

* به تازگی شایعه شد خلیل زاده رییس هیأت مدیره استقلال با نماینده فرهاد مجیدی دیدار داشته…؟
– اصلا ایرادی ندارد! اگر من فردا با علی پروین دیدار کنم یعنی می خواهم سرمربی پرسپولسی شوم؟ این وضعیت خوب نیست. هر کسی می تواند با هم دیدار کند.

* ولی گفته می شد این دیدار بعد از دربی برای این بوده که فکری نتوانسته خواسته مدیران را برآورده کند؟
– اصلا مگر از رتبه اولی بالاتر داریم که اینقدر به فکری گیر می دهند؟ من اصلا این رویه را قبول ندارم و معتقدم مدیران باشگاه باید هر طور شده جلوی این وضعیت را بگیرند.


لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا